Obrazy Duszy Ariany Karimy

Obrazy Duszy Ariany Karimy

Energetyczne, wielowymiarowe, magiczne!

Moje obrazy są emanacją radości, miłości, nieorganiczności, potęgi naszego Ducha, najgłębszych pragnień serca. Malowane są w intencji, by taką energie wprowadzać do przestrzeni, w której się znajdują. Jeśli przyciąga Cię dany obraz, zapytaj swojego serca czy jest w nim energia, która będzie Cię wspierać w życiu codziennym.
Nastał teraz niezwykły czas przejścia do Nowej Miłosnej Rzeczywistości i każdy z nas intuicyjnie dobiera narzędzia, które mają nam pomóc rosnąć, pozbywać się starych uwarunkowań. Tak jak warto otaczać się pozytywnymi ludźmi, przebywać w naturze by wrócić do równowagi, warto zaprosić do swojego domu energię Kolorów, Symboli, która będzie przypominać nam o najwyższych wartościach Życia. Mam nadzieję, że któryś z obrazów trafi właśnie do Twojego Serca, Twojego Domu, Moje obrazy można zamówić również w formie wysokojakościowych printów.

Merlin
narodziny
obraz ja istnieję ariany karimy, oko świadomości z ktorego rodzi się wiele światów, feeria barw, pomarańczowy, niebieski, fioletowy

Obrazy Duszy w Twoim domu Reprodukcje

Wydruki obrazów Ariany Karimy

Obrazy Ariany można zamówić w formie printów. Są do wysokojakościowe wydruki na płótnie, które są naciągnięte na drewnianą ramę. Obraz jest wykańczany miejscami, czasem w całości farbami akrylowymi, by uzyskać efekt jak najbliższy oryginałowi.
Każdy taki obraz a reprodukcja jest numerowana i ma certyfikat.

To wspaniała alternatywna dla tych, którzy pragną cieszyć się Kolorami Duszy za przystępną cenę – już od 199 zł.
Jeśli któryś z obrazów ci się podoba, napisz do mnie.

Wybierzesz dowolny rozmiar wydruku, a ja go przygotuję specjalnie dla Ciebie.

Zamówienia: adriana@koloryduszy.pl

Portret Twojej duszy

Jeśli i Ty tęsknisz za sobą, chciałabyś/chciałbyś poznać siebie lepiej, poznać kolory Twojej Duszy, mogę je dla Ciebie namalować – KOLOROWY PORTRET TWOJEJ DUSZY.

Pościel energetyczna

Podobnie jak obrazy, ta oryginalna pościel powstała by wnosić do Twojego Domu pozytywną energię w jakości jakiej najbardziej potrzebujesz. Kolorowa pościel jest bardzo przyjemna w dotyku i użytkowaniu. Idealna dla alergików. Dostępna jest w 12 wzorach i 2 rozmiarach (140 x 200 oraz 160 x 200).

Obrazy Duszy Ariany Karimy

Obrazy Duszy Ariany Karimy

Obrazy Duszy Ariany Karimy

Vedic Art online