Ponowne połączenie ze źródłem

Autor: Ariana Karima
Tytuł: Ponowne połączenie ze źródłem

Malarstwo: akryl
Rozmiar:  200 cm x 100 cm

Rok: 2012

Ten niezwykły obraz, przedstawia na czym polega RECONNECTION, ponowne połączenie ze źródłem, ze wszechświatem, z naszą Nadduszą.

Odtworzyłam na nim proces łączenia człowieka ze wszystkim co go otacza za pomocą systemu linii. Podczas sesji The Reconnection, które wykonuję, aktywizuję energetyczne linie między ciałem i otaczającym Kosmosem, by  tym samym umożliwić wymianę energii, światła i informacji.

Aktywacja ta zmienia życie, łączy nas z naszym potencjałem, poszerza się nasza świadomość!!!

Sam obraz jest magiczny.

Do jego namalowania dostałam inspirację, podczas jednej z sesji podłączania. Kiedy go malowałam czułam wyraźne prowadzenie
i wzruszenie, bo wiem, że ma on moc transformacji. Już samo patrzenie na niego, daje nam przypomnienie o tym, że jesteśmy jednością ze wszystkim i budzi wyższą świadomość.

Dostępna reprodukcja obrazu.

O Reconnection
Pierwotnie meridiany (akupunkturowe drogi energetyczne) w ciele człowieka połączone są ze współrzędnymi wokół całej planety, które przecinają się w znanych miejscach mocy jak np. Machu Picchu czy Sedona (w Polsce Wawel, kaplica św.Leonarda). Te współrzędne mają kontynuację również poza planetą Ziemia i łączą nas z całym Kosmosem. Każde ciało ma własny zestaw linii energetycznych i punków. Mimo, że są to już tylko resztki tego, co było w dawnej przeszłości, wciąż nam służą jako połączenie z Kosmosem – służą jako kanały do komunikacji z energią, światłem i informacjami między dużym i małym, mikrokosmosem i makrokosmosem, między Kosmosem i ludźmi.

Kiedyś w przeszłości doszło do przerwania tych linii i ludzie utracili połączenie z Kosmosem. To nas zahamowało na pierwotnie szybkiej ścieżce rozwoju.

The RECONNECTION odkrywa dla nas “nowe” niewidoczne linie sił, które nas znów połączą z silniejszym i bardziej rozwiniętym poziomem, niż mogliśmy kiedykolwiek poznać. Te linie są częścią składową ponadczasowego systemu inteligencji, który przyciąga energie, które są podstawowe dla rewitalizujących funkcji ludzkiego ciała.

Dostępny oryginał i print obrazu

E-Mail: adriana@koloryduszy.pl
Telefon: (+48) 791 930 350

Nowe obrazy