• Soul Body Fusion

  Proces, który przywraca jedność Duszy i ciała

Połączenie duszy z ciałem to nasz naturalny stan.

Dlaczego więc tak często mamy poczucie, że duch i ciało nie są zestrojone?
Czujemy się nieugruntowani albo jakbyśmy tu nie należeli?
Czujemy, że powinniśmy mieć więcej energii, lepsze zdrowie, obfitość, czuć radość, miłość, ale nie możemy po to sięgnąć?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone.

Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu rozczarowania i żalu. a zagubiliśmy energetyczną tonację, która umożliwia całkowite stopienie się naszej boskości z naszym człowieczeństwem.

Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne.

Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie. Gdy „więcej” naszego ducha łączy się z komórkami naszego ciała, powoduje to niezaprzeczalną i wyraźną zmianę. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości, w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens wspierane są z najwyższych wymiarów.

Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć. Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz swojemu ograniczonemu, trójwymiarowemu “ja”, drzwi do doświadczania nowych rzeczywistości, poza czasem i przestrzenią.

Pojawiają się zdarzenia, które dla małego “ja” wyglądają zupełnie jak cuda. Gdy na scenę wkracza twoje większe “JA”, zmiany, które z czysto fizycznego punktu widzenia wydają się niemożliwe, albo wymagające dużo czasu i wysiłku, stają się niemal natychmiastowe.

Kiedy twoja dusza i ciało funkcjonują jako jednolita całość, niczego nie brakuje.

Jako jedność jesteś najwyższą, kreatywną siłą i suwerenną jednostką. To twoja własna dusza jest brakującą częścią twojego potencjału. Jedną z najważniejszych rzeczy jakie możemy zrobić dla naszego rozwoju duchowego, to przygotować swoje ciała fizyczne aby mieściły więcej duchowego światła i mocy. Dostęp do twoich rozległych talentów jest tym, co czyni Soul Body Fusion tak potężnym procesem, który przynosi nieraz spektakularne rezultaty.

Soul Body Fusion to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwale. Kiedy twoje komórki zmieniają się,pozostają już na wyższej częstotliwości.

Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic.

Soul Body Fusion powoduje interaktywny proces, w którym dusza stymuluje komórki do harmonizowania się z coraz wyższymi częstotliwościami. Tym samym jest to ewolucyjny katalizator, otwierający bramy przyspieszonego rozwoju i wzrostu.

Jonette Crowley – twórczyni metody SBF

nauczycielka duchowa, pisarka, Channeling

Jonette Crowley – twórczyni Soul Body Fusion® – techniki, służącej uzdrawianiu i osiąganiu pełni człowieczeństwa. Jest uznaną na świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji, dedykowanej duchowej transformacji. Jonette jest badaczką i odkrywczynią na  płaszczyznach wewnętrznych oraz aktywnie podróżuje po świecie, zdobywając coraz to nowsze doświadczenia. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania oraz wyjątkową możliwością otrzymywania energii, która umożliwia doznawanie ludziom ich własnej, wewnętrznej prawdy. Jonette prowadzi warsztaty transformacji i odosobnienia w USA i w Europie. Dużo podróżuje – była w ponad 70 krajach, a obecnie prowadzi wyprawy pod nazwą “święte podróże” do miejsc mocy na całym świecie. W środowisku nazywana jest często duchową Indianą Jones.

Czy jesteś gotowy/a na wielkie zmiany?

To niezwykłe narzędzie, pozwala nam doświadczać powrotu do równowagi na każdym poziomie:

 • fizycznym, materialnym – uzdrowienie, przemiana na poziomie ciała, uziemienie, przyciąganie obfitości, materializowanie swoich pragnień
 • emocjonalnym – uzdrowienie traum, depresji, powrót do radości życia
 • mentalnym – zmiana w percepcji życia, pozytywne, inspirowane Dusza myślenie
 • duchowym – przyspieszony rozwój świadomości, przebudzenie zdolności paranormalnych, niekończąca się przygoda w odkrywaniu KIM JESTEŚ, wszystko, by doświadczyć Oświecenia i przejawić swoja pełnię, boskość w ciele, co jest ostatecznym celem naszego życia na Ziemi

Soul Body Fusion jest dla KAŻDEGO, gdyż umożliwia dostrojenie naszego obecnego Ja, niezależnie na jakim poziomie rozwoju jesteśmy,  zawsze z jeszcze wspanialszymi, mającymi więcej światła i bardziej kosmicznymi aspektami naszej Duszy.

Każdy doświadcza przemiany, jest ona zawsze dopasowana do potrzeb i momentu życia danego człowieka.

Światło Duszy wchodząc w nasze Ciało, rozpuszcza, rozświetla, uzdrawia wszystko to co zebraliśmy podczas tego życia i poprzednich, a co przeszkadza nam, by ucieleśnić potencjał naszego nieograniczonego Ducha. Po SBF możesz spodziewać się zmian w relacjach, zdrowiu pracy, przepływie obfitości do twojego życia.

Kto robi Soul Body Fusion?

Sam proces jest magiczny, działa na zasadzie Intencji, a zarządza nim w całości Twoja Dusza. Oznacza to, że ani ja, jako osoba towarzysząca Fuzji, ani Ty, nic nie możemy popsuć, bo samodzielnie nie dokonujemy zmian:)

Nie ma możliwości pomyłki czy jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.

Nawet jeśli w wyniku SBF zmieniamy się, „tracimy” stare życie, czasem kończymy pewne relacje, zmieniamy pracę, miejsce zamieszkania… to tylko dlatego, że tego właśnie chcemy na poziomie naszej Duszy. Zmiany są zawsze dla naszego najwyższego dobra. Jeśli zachorujemy po sesjach to jest tylko niezbędny czas na oczyszczenie, odpoczynek, detox, bez którego trudno będzie nam przyjąć bardzo wysoka wibracje, jaką jest nasza Dusza.

Rola Praktyka Soul Body Fusion

Kiedy wykonuję Fuzje Twojej Duszy z Twoim Ciałem jestem towarzyszem Twojej podróży.

W pełnym zaufaniu do procesu, którym zarządza Twoja Dusza, jestem w pełni obecna, utrzymuję intencję, podtrzymuję wysoko rezonansowe pole i pomagam Tobie utrzymywać właściwą postawę, by było to dla Ciebie wyjątkowe doświadczenie.

Wynik nie zależy ani od Ciebie, ani od mnie. Nie mogę obiecać i zagwarantować w jakiej formie pojawi się połączenie, uzdrowienie. By przystąpić do tego procesu nie muszę też nic wiedzieć o Tobie. To Ty będziesz zaskoczona/y tym co ma przygotowane dla Ciebie Twoja Dusza.

Odczucia podczas sesji

Odczucia każdy ma indywidualne, od intensywnych po znikome, lub zerowe. Ilość i intensywność odczuć nie określa czy fuzja miała miejsce i czy działa.  Połączenie i jego efekty są zawsze. Można nic nie odczuwać podczas wykonywania sesji, dotyczy to zarówno osoby wykonującej fuzję jak i pacjenta.

Czasami bolą uzdrawiające się miejsca.

Często występujące odczucia to:

ciepło, falowanie, przepływ energii, elektryczne odczucia, łaskotanie, błogość, intensywne bicie serca, drżenie ciała, kołysanie się  ciała, ciężkość, mdłości, smutek, euforia, wolność…

Cokolwiek się  pojawia lub nie pojawia, jest w porządku.

Jak odbywa się sesja?

Sesja Soul Body Fusion może mieć miejsce podczas osobistego spotkania jak również na odległość. Nie wymaga ona wcześniejszego przygotowania, ważne aby podczas sesji mieć czas tylko dla siebie, w ciszy.

Na sesję na odległość umawiamy się  na konkretny dzień i godzinę. Sesja może odbyć się  na telefon, skype, lub nawet bez kontaktu, po wcześniejszym ustaleniu zasad spotkania. SBF działa zawsze, niezależnie od zewnętrznych warunków, poza czasem i przestrzenią.

Ile trwa?

Najpierw zalecane jest wykonanie 3 sesji w ciągu 21 dni.

1 sesja trwa 2 razy po 10 minut

2 sesja odbywa się  po tygodniu i trwa 2 razy po 10 minut

3 sesja obydwa się  po 3 tygodniach od 1 sesji i trwa tyle samo

Czasami czas sesji zmienia się  w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Proces można potem powtarzać nieskończoną ilość razy, a każdy z nich pozwala nam wprowadzać do naszego życia, ciała coraz więcej światła, Światła, którym ostatecznie jesteśmy. Wspaniale jest móc korzystać z tego narzędzia codziennie, choćby parę minut i codziennie podwyższać swoje wibracje. Dlatego najlepiej nauczyć się  tego procesu na kursie, by pomagać sobie i innym.

Ile kosztuje i gdzie można jej doświadczyć?

Pojedyncza sesja kosztuje 150 zl

3 sesje na miejscu, lub na odległość kosztują 450 zl

Każda kolejna sesja kosztuje 100 zl

Zapraszam na sesje indywidualne w Opolu i gdziekolwiek jesteś na odległość

Nauka Soul Body Fusion

SBF można się  nauczyć podczas jednodniowych warsztatów, które prowadzę na terenie Polski.

Podczas zajęć:

 • dowiesz się wszystkiego o fenomenie SBF, jak działa
 • poznasz przykłady, jak zmieniła życie tysięcy ludzi na całym świecie
 • dowiesz się co mówi o SBF nauka
 • doświadczysz minimum 1 fuzji
 • nauczysz się robienia Soul Body Fusion dla siebie i innych
 • dowiesz, jak możesz jeszcze inaczej pracować z tym narzędziem np dla zwierząt czy sytuacji do uzdrowienia..
 • otrzymasz Certyfikat Praktyka Soul Body Fusion

Wrócisz do domu odmieniony/a i z radością będziesz dzielić się tym darem z innymi.

Certyfikowany Kurs Soul Body Fusion

teraz dostępny w wersji online