0 kursant

Witaj Mistrzu,

Ta szkoła jest dla wszystkich tych, którzy wybrali przebudzenie, oświecenie, urzeczywistnienie w tym życiu. Jeśli nie ma dla Ciebie nic ważniejszego, jesteś w doskonałym miejscu by chłonąć mądrość, która pomoże ci przejść przez proces przebudzenia z lekkością i radością.
Zapraszam do Szkoły internetowej, na serię wykładów, medytacji które poszerzą twoją świadomość, by doświadczyć Siebie prawdziwego i zacząć Nowe życie Przebudzonego Mistrza.
Podzielę się z Wami drogą, która doprowadziła mnie do połączenia z Jaźnią Ja Istnieję.

Ta wyjątkowa szkoła to przestrzeń, gdzie możesz poznać mądrość procesu przebudzenia, którą poznałam od oświeconych Mistrzów. Kurs stworzyłam korzystając z doświadczenia, które było moim własnym udziałem, prowadzona w ostatniej fazie przebudzenia przez Tobiasza i Adamusa Saint Germain’a. 

W prosty sposób opowiadam o kluczowych etapach przebudzenia. A Ty jeśli tak wybierzesz, doświadczysz tego czego uczę mi.:

 • Wyjście z wszelkich ograniczeń i stać się Istotą Suwerenną?
 • Uwolnienie się od wpływu karmy, przodków, masowej świadomości i odkrywanie Siebie prawdziwego
 • Proces puszczenia kontroli na poziomie ciała, umysłu i ducha, by doświadczyć wolności.
 • Poznanie mechanizmów gry o energię i wyjście z tej gry.
 • Pokochanie Siebie totalnie i bezwarunkowo. Proces alchemii światła i ciemności.
 • Wyjście z iluzji władzy, dobra i zła
 • Moc wyboru, zaufania, pozwalania i oddechu.
 • Na czym polega twoje Mistrzostwo i jak je możesz zamanifestować i żyć jak Mistrz.
 • Czym jest Oświecenie, kto jest za nie odpowiedzialny. A co ty możesz zrobić by jego doświadczyć?
 • Jak tworzymy rzeczywistość i czym jest gra świadomości?
 • Jak powstała energia, jak działa i co to znaczy, że nam służy?
 • Jaka jest perspektywa Duszy na ludzkie życie.
 • Pokażę ci jak możesz sam/a siebie uzdrowić, odmłodzić?
 • Poznasz zupełnie nowe podejście i zbudujesz nową relację z Energią i jak jest ona powiązana ze świadomością
 • Wytłumaczę na czym polega proces integracji ze sobą na każdym poziomie, tj. Twojego człowieczeństwa, Mistrzostwa i Świadomości Jam Jest?
 • Doświadczysz z wdziękiem tej integracji i możesz zacząć oświecone życie.
 • Prowadzę liczne medytacje, podczas których doświadczysz integracji, połączysz ciało ze swoim ciałem świetlistym,  umysł z boskim umysłem, zintegrujesz mądrość wszystkich żyć, sprowadzisz całą energię która należy do Ciebie.
 • Doświadczysz medytacji i poznasz proste ćwiczenia, dzięki którym możesz przyciągnąć to czego pragniesz w swoim życiu, i uwolnisz to co jesteś już gotowy/a puścić.
 • Doświadczysz co to znaczy, że Ty jesteś Kreacją. Doświadczysz prawdy prawd Ja istnieję
 • Doświadczysz przypomnienia kim jesteś. To jest Urzeczywistnienie Oświecenie, którego tak pragniesz
 • Zaczniesz nowe życie z Jaźni.
  i wiele wiele innych tematów

Dostęp do szkoły jest na okres 2 lat.
To ponad 30 godzin wykładów, które zmieniają świadomość.

Jestem otwarta na to, że Szkoła będzie się poszerzała i będzie dopasowywała się do potrzeb osób, które z niej zechcą skorzystać. Dlatego nie wykluczam, że w ramach szkoły pojawią się kolejne tematy, indywidualne sesje i spotkania grupowe, wspierające Waszą podróż.

Chciałabym pozostać w kontakcie z każda osobą, która wybierze ten proces.

 

O CZYM JEST TA SZKOŁA I JAK MOŻESZ Z NIEJ SKORZYSTAĆ?

 

Proces, który proponuję powstał w oparciu o mój własny proces przebudzenia, od momentu kiedy ukierunkowałam się na urzeczywistnienie i postanowiłam wyjść z drogi ciągłego uzdrawiania, naprawiania siebie, rytułałów i pracowania nad oświeceniem. Pokazała się przede mną prosta droga do Siebie. Byłam prowadzona by krok po kroku zintegrowały się wszystkie moje cząstki i by przyjąć to Kim jestem i zawsze byłam. Dziś już nie szukam, dziś cieszę się nowym życiem i do tego miejsca chcę ciebie doprowadzić.

To co proponuję, to zupełnie nowe podejście do Siebie. Wszystko z Tobą jest w porządku.
Jeśli się zdecydujesz na tą szkołę, to będzie koniec procesowania i stawania się lepszym człowiekiem.

 

W szkole nie spiesz się. Rób przerwy między kolejnymi wykładami, by pozwolić sobie na doświadczanie i wprowadzanie w życie nowych jakości, jeśli tak wybierzesz. Ten proces działa zawsze, ale potrzebuje czasu. Twój proces może być inny niż podany w Szkole. Wszystko jest w porządku. Zaufaj, że jesteś prowadzony przez Swoją Duszę, cokolwiek się dzieje w procesie przebudzenia. Polecam gorąco czytać książki Adamusa Saint Germain i Tobiasza (wydawnictwo Biały Wiatr), słuchać również channelingów obu Mistrzów (www.crimsoncircle.com), daj się poprowadzić. Od tej chwili wszystko służy twojemu przebudzeniu.

Bądźmy w kontakcie. Możesz informować mnie o swoich indywidualnych potrzebach, pojawiających się na tej drodze. Wtedy będę mogła rozszerzać szkołę o nowe tematy, które mogą okazać się przydatne również dla innych.

 

 

ZAPISY:
Rozważając zapisanie się, skontaktuj się ze mną proszę.
adriana@koloryduszy.pl, 791 930 350

Serdecznie zapraszam
Ariana Karima

Nauczyciel

Admin bar avatar Ariana Karima

Przewodniczka procesu przebudzenia. Dzieli się mądrością swojego własnego urzeczywistnienia, wykorzystując również nauki przekazane jej przez Adamusa Saint Germain i Tobiasza - Wzniesionych Mistrzów. Jej ulubioną formą wyrazu jest malowanie. Przez lata była nauczycielem Vedic Art, Soul Body Fusion i uzdrowicielem. Z pasją podróżuje i prowadzi zajęcia na całym świecie.
890.00 zł