Vedic Art online

Vedic Art online

Vedic Art online

Vedic Art online

Vedic Art online

Czas i miejsce:

Gdziekolwiek jesteś, gdzie znajdziesz spokojną przestrzeń bez zakłóceń do malowania.

Data Vedic Art Online:

8-9, 15-16, 22-23 czerwca
indywidualnie: 6 dni, pod rząd, lub weekendy na życzenie

Rezerwacja:
adriana@koloryduszy.pl * 791 930 350

“Dziękuję Ariano z całego mojego serca za wszystkie wspaniałe momenty, których doświadczyłam na kursie. Za obudzenie na nowo mojej miłości do malowania. Za pokazanie nowej drogi. Dziękuję za możliwość skorzystania z kursu online. Był dla mnie idealny w tym momencie życia, w którym teraz jestem. Wystarczy zorganizować sobie malutką przestrzeń tylko dla siebie. To jest możliwe, trzeba tylko chcieć. Było wspaniale. Dziękuję za cudny kurs Vedic Art online ♥️”

” Vedic Art w wersji online to niepowtarzalna podróż w głąb siebie. Na pewno warto spróbować namalować swój świat na nowo. Być ponad nim i w nim jednocześnie we wspaniałym towarzystwie takiego przewodnika jakim jest Ariana. Dziękuję było wspaniale.”

“Miałam moment niepewności, czy kurs Vedic Art online może dorównać wersji stacjonarnej, ale oczywiście wtedy, kiedy do mnie przyszedł, okazał się najlepszym wariantem. Wszechświat obdarował mnie czterem dniami intymnego spotkania ze sobą w zaciszu domowym wśród farb, pędzli i płócien. Czasem interakcje w grupie są potrzebne, ale też niezastąpiona jest swoboda, którą zapewnia osobista PRZESTRZEŃ domowa, pozwalająca na pozostanie we własnym niezakłóconym RYTMIE, na jedynie słusznej dla siebie POZYCJI 😉 I nieocenione wsparcie Świetlistej Przewodniczki.
Ariano Namaste”

Vedic Art online

Vedic Art online

Budzenie twórczego potencjału & świetna zabawa

Vedic Art online

Zapraszam na kurs Vedic Art online, I STOPNIA dla początkujących, II STOPNIA dla zaawansowanych lub KURS NAUCZYCIELSKI.

Kurs odbędzie się online. Będzie miał taką samą formułę jak warsztaty stacjonarne, tj. składa się z części merytorycznej, mądrości wedyjskiej,  inspirujących ciebie do namalowania obrazów. Podczas wykładów przekazuję 17 zasad Vedic Art, a do nich podaję ćwiczenie malarskie oraz ramy czasowe, potrzebne na wykonanie ćwiczenia w domu, lub gdziekolwiek wybierzesz.
Po wykonaniu ćwiczenia, podaję komentarz uzupełniający, a następnie kolejną zasadę wraz z  następnym ćwiczeniem malarskim.
Podczas spotkań online będzie okazja, by porozmawiać o twoim procesie.

Warunkiem, by proces był dla Ciebie udany jest to byś stworzył/a sobie spokojną przestrzeń, bez zakłóceń. Zadbaj, by w czasie kiedy siądziesz do warsztatów, nie przeszkadzali ci domownicy, ani inne osoby.
Jeśli wykupujesz kurs Vedic Art Online, jest on jedynie dla ciebie.  Jeśli będzie was więcej przed ekranem, każdy płaci pełną cenę kursu.

Zapraszam wszystkich, którzy tęsknią by po prostu spędzić czas na beztroskiej zabawie z farbami. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w malowaniu. Przekonasz się sam(a) że już dziś potrafisz malować i wyrażać się tak jak lubisz.

Vedic Art online jest pięknym, minimum 30 godzinnym procesem, podczas którego poznajesz 17 starożytnych zasad, które są kluczem do samo poznania i przypomnieniem kim na prawdę JESTEŚ.

Ta najgłębsza tęsknota, która w nas jest i często jest nienazwana, to właśnie tęsknota za nami prawdziwymi, ZA POŁACZENIEM ZE SOBĄ. Podczas zajęć, stworzymy razem przestrzeń w której z łatwością poczujesz swoją esencję, Duszę, którą jesteś i przypomnisz sobie na czym polega prawdziwa Kreacja i że to Ty jesteś Stwórcą, swojego życia.

Warsztaty malarskie Vedic Art

Twórcą metody Vedic Art jest szwedzki artysta, Curt KällmanOtrzymał tradycyjne akademickie wykształcenie, w Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie, jednak szybko  zaczął pracować na swoich zasadach. Opracował metodę łączącą tradycyjną szkołę sztuk, z filozofią indyjskich Wed. Starożytna wiedza zawarta w Wedach, mówi, że cała wiedza jest w nas, jak ziarno roślinki, wie jak stać się kwiatem. Kiedy natura rozwija się zgodnie ze swoim własnym rytmem, wtedy wszystko jest w harmonii i równowadze.

To dotyczy również ludzi, jeśli pozwolimy byśmy byli prowadzeni z powrotem do źródła.  

Cała wiedza, którą potrzebujemy jest dostępna i już istnieje, a tak zwane 17 zasad Vedic Art, które poznaje się na kursie, to nic nowego. One dotyczą całego stworzenia i prowadzą do zjednoczenia, do jedności ze źródłem. Tworzenie jest czymś naturalnym i każdy jest do zdolny do tworzenia.

Vedic Art polega na bezpośrednim doświadczeniu. 17 zasad są jedynie narzędziem, by poprowadzić nas do naszego wnętrza. Stajesz się bardziej świadomy siebie, a w tym samym czasie doświadczasz całego procesu tworzenia: Sztuka i Życie stają się jednym.

Sprzęt malarski

Proszę przygotuj miejsce do malowania: spokojne bez zakłóceń, ze światłem dziennym.
Dla komfortu malowania polecam sztalugę. Niektórzy malują na stole, jednak sztaluga jest wygodniejsza.

Przed kursem Vedic Art online należy zaopatrzyć się w następujące materiały malarskie: 

 • komplet farb (dowolny rodzaj, wg. preferencji. Np.: praktyczne, szybko schnące są akryle, w przeciwieństwie do olejnych, które schną długo, ale za to dają inne możliwości. 
 • 9 podobrazi. Kupcie różnorodne rozmiary podobrazi, od małych po duże. większe to np. 60 x 80, 70 x 100 lub jeszcze większe. To ile obrazów namalujesz, nie jest z góry ustalona, możliwe że mniej lub więcej.  
 • Paleta, pędzle, papier, ołówek, klej, pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia
 • Różnorodne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki.. i wszystko inne co przyjdzie wam do głowy)

Zarezerwuj

adriana@koloryduszy.pl
791 930 350

 • Kurs trwa 6 dni, albo pod rząd, albo weekendowo

Cennik Vedic Art online

 • Dorośli
  1700 zł
  za 6 dni, min.30 godz.
 • Dzieci od 12 do 16 lat
  gratis!
  udział dzieci uczestników w zajęciach jest darmowy
 • Kurs nauczycielski
  4500 zł
 • Kurs indywidualny
  2000 zł
  I lub II stopnia

Program

Przykładowy program zajęć:
zajęcia codziennie od 10 do 16.00

 • 10.00 wykład na żywo w aplikacji Zoom
  podanie zasad i ćwiczenia malarskiego
 • czas na malowanie w domu (w zależności od zasady od 30 min. do 2,5 godziny)
 • po malowaniu kolejny wykład:
  komentarz do poprzedniej zasady i rozmowa o procesie
  podanie kolejnej zasady i kolejnego ćwiczenia
 • malowanie w domu
 • przerwa koło 13.00 na obiad (45 min)
 • kontynuacja wykładów i malowania
 • koniec ok. 16.00

Przygotowanie

Wymagania techniczne do Vedic Art online:

 • Konieczność zainstalowanie aplikacji Zoom na komputerze lub telefonie, sprawny internet, kamerka i mikrofon.
 • Nie ma możliwości nagrywania wykładów.

Sytuacje szczególne:

 • W przypadku niemożliwości uczestniczenia w poszczególnych wykładach, mogę podać zasadę indywidualnie.
  Dla każdego uczestnika przewiduję taką możliwość jeden raz, nieodpłatnie.
  Każda kolejna indywidualnie podana zasada będzie dodatkowo płatna, 80 zł.
 • W przypadku skorzystania z kursu w grupie min. 2 osób, cena jest 1500 zł, przy kursie w całości indywidualnym 1700 zł.
kurt callman, twórca Vedic Art, obejmuje Ariana karima poczas warsztatow vedic art w warszawie 2009 rok

Z twórcą metody Curtem Kallmanem, Warszawa 2009

Kursy nauczycielskie Vedic Art

Od 2011 roku jestem upoważniona przez twórcę metody Vedic Art, Curta Kallmana do prowadzenie kursów nauczycielskich Vedic Art. Po ukończeniu kursu jest się uprawionym do prowadzenie zajęć 1 stopnia

Gdyby ktoś z Was poczuł powołanie, by sztuka wypełniła jego życie, tak jak wypełniła moje i by prowadzić innych na drodze do ich serca poprzez malowanie intuicyjne, zapraszam na dwa, 30 godzinne (6 dniowe) stopnie warsztatów Vedic Art, a następnie na 30 godz. 6 dniowy kurs nauczycielski. Po nim sami będziecie mogli prowadzić warsztaty metodą Vedic Art I stopnia.

Jeśli jesteś zainteresowana(y) kursem, zgłoś się do mnie.
Prowadzę go również indywidualnie w wersji online.

Do kursu nauczycielskiego mogę podejść jedynie osoby, które ukończyły I i II stopień u jednego z rekomendowanych (uprawnionych) nauczycieli Vedic Art. Lista nauczycieli Vedic Art jest podana na stronie vedicart.pl

Vedic Art online

Vedic Art online

Vedic Art online

Vedic Art online

Vedic Art online

Vedic Art online

Vedic Art online

Vedic Art online