• Soul Body Fusion w moim życiu

    Czytając książkę „Niebo z Hathorami” poruszyły mnie dogłębnie następujące słowa. „Jesteś tą, na którą czekałaś całe życie”.

A gdybym powiedziała do Ciebie teraz :

Jesteś tą, na którą czekałaś całe życie

Jesteś tym, na którego czekałeś całe życie

 

Co czujesz kiedy to czytasz?

Rzeczywiście jak spojrzę wstecz, całe życie czegoś szukałam, miałam niespełnioną tęsknotę za wielką miłością, za tym nieopisanym uczuciem, które nadaje sens życiu.

Szukałam wszędzie, pewnie tak, jak Ty teraz.

Znajdowałam częściowe spełnienie w wielu rzeczach, w pracy, w relacjach, w poszerzaniu swojej świadomości. Były to jednak najczęściej doświadczenia na zewnątrz mnie samej i pozostawiające ciągły niedosyt.

Kiedy po raz pierwszy prawdziwie poczułam to coś i doświadczyłam KIM JESTEM, moje życie zmieniło się  raz na zawsze. Wszystko nabrało nowej perspektywy, a mój Duch zamieszkał w moim Ciele na stałe i ciągle pokazuje mi różne swoje oblicza.

Kiedy zaczynasz przejawiać swoją Boskość w ciele, wszystko zaczyna być magią. Czujesz spokój i zaufanie do życia. Czujesz,  że jesteś kreatorem własnego życia. Po prostu doświadczasz go, by poznawać kolejne odsłony Siebie, Stwórcy – Boga, którym jesteś.

Bawisz się życiem i odkrywasz nieograniczone możliwości wyrażania siebie. Nie planujesz, jesteś obecna/y, płyniesz z prądem, jesteś połączona/y  z wszechświatem, który zawsze ma dla ciebie wszystko, czego potrzebujesz. Bo to Ty jesteś wszechświatem, jego przepływem, obfitością, miłością…

Życie może być bardzo magiczne, nigdy nie wiesz, jaki prezent czeka na Ciebie za rogiem.

Przyciągasz również niezwykłe Istoty, masz piękne relacje, w Twoim życiu panuje harmonia.

Życie właśnie się  zaczyna.

Droga do tego miejsca jest często kręta, trudna, bolesna. Znam ją, tak samo jak Ty.

Ale ta tęsknota w sercu, za prawdziwym spełnieniem, daje siłę by iść dalej, szukać, doświadczać, uzdrawiać, by pozbywać się kolejnych zasłon iluzji, oddzielających nas od doświadczania siebie takimi, jakimi jesteśmy w swojej istocie.

Zawsze tacy byliśmy i zawsze tacy będziemy.

W końcu odkrywasz, że Oświecenie nie jest czymś, co się wypracowuje. Oświecenie się wybiera.

Już teraz jesteś oświecona/y, ale jakaś zasłona naszej percepcji każe nam myśleć, że jest inaczej.

Już teraz jesteś wszystkim tym, czym jesteś.

Jak to się ma do Soul Body Fusion i dlaczego chcę dzielić się tą cudowną metodą?

Właśnie dlatego, by pomóc Ci ściągnąć wszystkie zasłony, wszystkie iluzje oddzielenia od Siebie samej. Byś mogła/ mógł w końcu poczuć swoją Boskość w Sobie, tutaj,j teraz na Ziemi, w tym ciele.

Od lat prowadzę różne warsztaty, poznaję różne techniki uzdrawiania i dzielę się nimi z Wami. Wszystkie one mają wspólny mianownik.

Poznanie KIM JESTEŚ, ponowne połączenie ze swoją Dusza, wyższą  Jaźnią i byciem wspaniałym, pełnym mocy Twórca swojego życia.

Np. warsztaty malowania intuicyjnego Vedic Art, podczas których uczysz się  kreować z poziomu serca, i budzisz swój twórczy potencjał. Uzdrawianie rekonektywne, Reconnection, Theta Healing, to niezwykłe narzędzia, które również wspierają nas w drodze do Domu.

Soul Body Fusion okazuje się  jednak najprostszym i najpiękniejszym narzędziem, jakiego przyszło mi się  nauczyć. Zawiera w sobie esencję tego, czego SZUKAMY. Ponowne połączenie ze Sobą i niekończąca się  przygodę odkrywania siebie. To właśnie jego prostota  i dostępność jest dla mnie kluczowa. Wszyscy jesteśmy swoimi Mistrzami, a naszym naturalnym stanem jest samowystarczalność. 

Na początku szukamy wsparcia na zewnątrz, ale kiedy dostaniemy już narzędzia, wiemy, że sami jesteśmy w stanie sobie pomóc. Dlatego doświadczenie Soul Body Fusion podczas sesji, a potem poznanie procesu na kursie, może być dla Ciebie przełomem do spełnionego życia.

Chcę dzielić się SBF, by jak najwięcej ludzi na Ziemi, przebudziło swoje Światło i byśmy razem stworzyli cudowną Nową Ziemię.

Marze o tym, by ludzie patrząc sobie w oczy, widzieli zawsze swoje prawdziwe oblicze, ale jest to możliwe dopiero, kiedy każdy z nas indywidualnie odkryje KIM JEST.

Przyłączysz się  do tej przygody?

Zapraszam na sesje Soul Body Fusion, połączenia Duszy z Ciałem oraz kursy, po których będziecie mogli sami zapraszać światło swojej Duszy i pomagać innym w przebudzeniu.

Ariana Karima