,

Proces Przebudzenia – cz.11 Skąd pochodzimy? Dlaczego tu jesteśmy?

 

Proces Przebudzenia – cz.11 Skąd pochodzimy? Dlaczego tu jesteśmy?

W tym filmie połączyłam trzy części tego filmy, wcześniej umieszczone na YT osobno.
To film opowiadający genezę naszego pojawienia się na Ziemi. Poznałam ją od Wniesionych Mistrzów Tobiasza, Saint Germain oraz od Althara.
Opowiadam: – o naszym pierwotnym Domu, Źródle – cechach nas, suwerennych Jaźni – o myśli oddzielenia – o wielkim wybuchu i powstaniu Drugiego Kręgu Stworzenia – o Pustce, w której się znaleźliśmy w momencie wkroczenia w Drugi Krąg Stworzenia.

Dzielę się wiedzą na temat: – o tym jak Jaźń znalazła się w Pustce – o naszym doświadczaniu jako Anioły – o rodzinach anielskich – o powodzie stworzenia Ziemi – o zastoju w kreacji – o warunkach, które zostały ustane, by doświadczanie na Ziemi było możliwe, tak, by cząstka naszej Jaźni mogła inkarnować się w ciele. – o iluzji czasu i przestrzeni, o iluzji zasłony – o hipnozie świadomości na poziomie komórkowym – o kompresji świadomości – o przemianie świadomości i powstaniu nowej energii – o znaczenia naszego przebudzenia – o ucieleśnieniu świadomości – o ciele świetlistym
Przygotowałam ten film na potrzeby kursu Soul Body Fusion, który dostępny online, na który również serdecznie zapraszam . Usiądź wygodnie i ruszamy.