TwojaTwórcza przygoda w pałacu w Nieznanicach

z widokiem na piękny staw, kwiaty i park stworzony ze starych drzew

Miejsce: Pałac Nieznanice k. Częstochowy

ul. Sobieskiego 22, 42-270 Nieznanice
www.nieznanice.pl

Data: 28.07 -1.08

Odkrywanie swojego twórczego potencjału & świetna zabawa

Sprawdź sam!

Te warsztaty będą z pewnością wyjątkowe. Nie tylko za zasługą magii samego malowania, ale dzięki otoczeniu w jakim przyjdzie nam tworzyć. Wybrałam ten zakątek, Pałac w Nieznanicach, gdyż słynie z pięknych wnętrz i parku ze starymi drzewami. Pałac od lat gości artystów i odbyło się w nim wiele plenerów malarskich. Skorzystamy z uroków pałacowego parku, jeziorka i uroczych zakamarków. W hotelu jest również strefa spa z masażami.

Wakacje to świetny czas by pozwolić sobie na oddech od codzienności i nawiązać kontakt ze sobą, swoimi marzeniami i potrzebami.

Zapraszam wszystkich, którzy tęsknią by po prostu spędzić czas na beztroskiej zabawie z farbami. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w malowaniu. Przekonasz się sam(a) że już dziś potrafisz malować i wyrażać się tak jak lubisz.

Vedic Art jest pięknym 4 dniowym procesem podczas którego poznajesz 17 starożytnych zasad, które są kluczem do samo poznania i przypomnieniem kim na prawdę JESTEŚ.

Ta najgłębsza tęsknota, która w nas jest i często jest nienazwana, to właśnie tęsknota za nami prawdziwymi, ZA POŁĄCZENIEM ZE SOBĄ. Podczas zajęć, stworzymy razem przestrzeń w której z łatwością poczujesz swoją esencję, Duszę, którą jesteś i przypomnisz sobie na czym polega prawdziwa Kreacja i że to Ty jesteś Stwórcą, swojego życia.

Zapraszam na warsztaty malarskie Vedic Art I stopnia dla początkujących, na II stopień dla kontynuujących oraz na KURS NAUCZYCIELSKI, dla osób, które ukończyły dwa, czterodniowe stopnie Vedic Art.

Warsztaty malarskie Vedic Art

Twórcą metody Vedic Art jest szwedzki artysta, Curt KällmanOtrzymał tradycyjne akademickie wykształcenie, w Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie, jednak szybko  zaczął pracować na swoich zasadach. Opracował metodę łączącą tradycyjną szkołę sztuk, z filozofią indyjskich Wed. Starożytna wiedza zawarta w Wedach, mówi, że cała wiedza jest w nas, jak ziarno roślinki, wie jak stać się kwiatem. Kiedy natura rozwija się zgodnie ze swoim własnym rytmem, wtedy wszystko jest w harmonii i równowadze.

To dotyczy również ludzi, jeśli pozwolimy byśmy byli prowadzeni z powrotem do źródła.  

Cała wiedza, którą potrzebujemy jest dostępna i już istnieje, a tak zwane 17 zasad Vedic Art, które poznaje się na kursie, to nic nowego. One dotyczą całego stworzenia i prowadzą do zjednoczenia, do jedności ze źródłem. Tworzenie jest czymś naturalnym i każdy jest do zdolny do tworzenia.

Vedic Art polega na bezpośrednim doświadczeniu. 17 zasad są jedynie narzędziem, by poprowadzić nas do naszego wnętrza. Stajesz się bardziej świadomy siebie, a w tym samym czasie doświadczasz całego procesu tworzenia: Sztuka i Życie stają się jednym.

Sprzęt malarski

Na miejscu do waszej dyspozycji będą sztalugi.

Należy zaopatrzyć się w następujące materiały malarskie: 

 • komplet farb akrylowych (różne kolory, lepiej większe farbki, ok. 100ml),
 • 9 podobrazi (to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania). Kupcie różnorodne rozmiary podobrazi
 • Paleta, pędzle, papier, ołówek, klej, pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia
 • Różnorodne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki.. i wszystko inne co przyjdzie wam do głowy)Na miejscu będę miała materiały ale takie awaryjne, gdyby coś się komuś pokończyło.

Na miejscu są w sprzedaży duże podobrazia i płótna. Uwaga farby olejne długo schną, więc nie polecam na warsztaty.

Cennik

 • Dorośli
  1090 zł
  4 dni malowania
 • Dzieci od 12 do 16 lat
  gratis!
  udział dzieci uczestników w zajęciach jest darmowy
 • Emeryci
  850 zł
  ok 20% zniżki
 • Kurs nauczycielski
  3500 zł
 • Pobyt
  750 zł
  Nocleg w pokojach 2 osobowych + wyżywienie od kolacji 28.07 do kolacji 1.08
  Dopłata do jedynki 60 zł za dzień
 • koszty organizacyjne
  80 zł

Zarezerwuj

Do 14 lipca
adriana@koloryduszy.pl
791 930 350

Kursy nauczycielskie Vedic Art

Od 2011 roku jestem upoważniona przez twórcę metody Vedic Art, Kurta Kallmana do prowadzenie kursów nauczycielskich Vedic Art. Po ukończeniu kursu jest się uprawionym do prowadzenie zajęć I stopnia

Gdyby ktoś z Was poczuł powołanie by sztuka wypełniła jego życie, tak jak wypełniła moje i by prowadzić innych na drodze do ich serca poprzez malowanie intuicyjne, zapraszam na dwa, 4 dniowe stopnie warsztatów Vedic Art, a następnie na 4 dniowy kurs nauczycielski. Po nim sami będziecie mogli prowadzić warsztaty metodą Vedic Art.

Jeśli jesteś zainteresowana(y) kursem, zgłoś się do mnie.

Do kursu nauczycielskiego mogę podejść jedynie osoby, które ukończyły I i II stopień u jednego z rekomendowanych (uprawnionych) nauczycieli Vedic Art. Lista nauczycieli Vedic Art jest podana na stronie vedicart.pl

Program warsztatów Vedic Art

5 dni, 27 lipca – 1 sierpnia

Warsztaty malarskie Vedic Art trwają 4 dni.
Pierwszy dzień to dzień przyjazdu do ośrodka.
Zajęcia rozpoczniemy drugiego dnia od rana.

28 lipca przyjazd w godzinach wieczornych, kolacja 19.00
29 lipca – 1 sierpnia warsztaty Vedic Art, codziennie od 10.00, 8 godzin malowania
1 sierpnia warsztaty kończymy kolacją
Możliwość zostania na noc i wyjazd kolejnego dnia

Dodatkowe atrakcje dla uczestników:

 • grupowa sesja Soul Body Fusion
 • możliwość sesji indywidualnych podłączania – The Reconnection

Uczestnicy warsztatów