0 kursant

Witaj Mistrzu,

Ta szkoła jest dla wszystkich tych, którzy wybrali przebudzenie, oświecenie, urzeczywistnienie w tym życiu. Jeśli nie ma dla Ciebie nic ważniejszego, jesteś w doskonałym miejscu by chłonąć mądrość, która pomoże ci przejść przez proces przebudzenia z lekkością i radością.
Zapraszam do Szkoły internetowej, na serię wykładów, medytacji które poszerzą twoją świadomość, by doświadczyć Siebie prawdziwego i zacząć Nowe życie Przebudzonego Mistrza.
Podzielę się z Wami drogą, która doprowadziła mnie do połączenia z Jaźnią Ja Istnieję.

Ta wyjątkowa szkoła to przestrzeń, gdzie możesz poznać mądrość procesu przebudzenia, którą poznałam od oświeconych Mistrzów. Kurs stworzyłam korzystając z doświadczenia, które było moim własnym udziałem, prowadzona w ostatniej fazie przebudzenia przez Tobiasza i Adamusa Saint Germain’a. 

W prosty sposób opowiadam o kluczowych etapach przebudzenia. A Ty jeśli tak wybierzesz, doświadczysz tego czego uczę mi.:

 • Wyjście z wszelkich ograniczeń i stać się Istotą Suwerenną?
 • Uwolnienie się od wpływu karmy, przodków, masowej świadomości i odkrywanie Siebie prawdziwego
 • Proces puszczenia kontroli na poziomie ciała, umysłu i ducha, by doświadczyć wolności.
 • Poznanie mechanizmów gry o energię i wyjście z tej gry.
 • Pokochanie Siebie totalnie i bezwarunkowo. Proces alchemii światła i ciemności.
 • Wyjście z iluzji władzy, dobra i zła
 • Moc wyboru, zaufania, pozwalania i oddechu.
 • Na czym polega twoje Mistrzostwo i jak je możesz zamanifestować i żyć jak Mistrz.
 • Czym jest Oświecenie, kto jest za nie odpowiedzialny. A co ty możesz zrobić by jego doświadczyć?
 • Jak tworzymy rzeczywistość i czym jest gra świadomości?
 • Jak powstała energia, jak działa i co to znaczy, że nam służy?
 • Jaka jest perspektywa Duszy na ludzkie życie.
 • Pokażę ci jak możesz sam/a siebie uzdrowić, odmłodzić?
 • Poznasz zupełnie nowe podejście i zbudujesz nową relację z Energią i jak jest ona powiązana ze świadomością
 • Wytłumaczę na czym polega proces integracji ze sobą na każdym poziomie, tj. Twojego człowieczeństwa, Mistrzostwa i Świadomości Jam Jest?
 • Doświadczysz z wdziękiem tej integracji i możesz zacząć oświecone życie.
 • Prowadzę liczne medytacje, podczas których doświadczysz integracji, połączysz ciało ze swoim ciałem świetlistym,  umysł z boskim umysłem, zintegrujesz mądrość wszystkich żyć, sprowadzisz całą energię która należy do Ciebie.
 • Doświadczysz medytacji i poznasz proste ćwiczenia, dzięki którym możesz przyciągnąć to czego pragniesz w swoim życiu, i uwolnisz to co jesteś już gotowy/a puścić.
 • Doświadczysz co to znaczy, że Ty jesteś Kreacją. Doświadczysz prawdy prawd Ja istnieję
 • Doświadczysz przypomnienia kim jesteś. To jest Urzeczywistnienie Oświecenie, którego tak pragniesz
 • Zaczniesz nowe życie z Jaźni.
  i wiele wiele innych tematów

Dostęp do szkoły jest na okres 2 lat.
To ponad 30 godzin wykładów, które zmieniają świadomość.

Jestem otwarta na to, że Szkoła będzie się poszerzała i będzie dopasowywała się do potrzeb osób, które z niej zechcą skorzystać. Dlatego nie wykluczam, że w ramach szkoły pojawią się kolejne tematy, indywidualne sesje i spotkania grupowe, wspierające Waszą podróż.

Chciałabym pozostać w kontakcie z każda osobą, która wybierze ten proces.

 

O CZYM JEST TA SZKOŁA I JAK MOŻESZ Z NIEJ SKORZYSTAĆ?

 

Proces, który proponuję powstał w oparciu o mój własny proces przebudzenia, od momentu kiedy ukierunkowałam się na urzeczywistnienie i postanowiłam wyjść z drogi ciągłego uzdrawiania, naprawiania siebie, rytułałów i pracowania nad oświeceniem. Pokazała się przede mną prosta droga do Siebie. Byłam prowadzona by krok po kroku zintegrowały się wszystkie moje cząstki i by przyjąć to Kim jestem i zawsze byłam. Dziś już nie szukam, dziś cieszę się nowym życiem i do tego miejsca chcę ciebie doprowadzić.

To co proponuję, to zupełnie nowe podejście do Siebie. Wszystko z Tobą jest w porządku.
Jeśli się zdecydujesz na tą szkołę, to będzie koniec procesowania i stawania się lepszym człowiekiem.

 

W szkole nie spiesz się. Rób przerwy między kolejnymi wykładami, by pozwolić sobie na doświadczanie i wprowadzanie w życie nowych jakości, jeśli tak wybierzesz. Ten proces działa zawsze, ale potrzebuje czasu. Twój proces może być inny niż podany w Szkole. Wszystko jest w porządku. Zaufaj, że jesteś prowadzony przez Swoją Duszę, cokolwiek się dzieje w procesie przebudzenia. Polecam gorąco czytać książki Adamusa Saint Germain i Tobiasza (wydawnictwo Biały Wiatr), słuchać również channelingów obu Mistrzów (www.crimsoncircle.com), daj się poprowadzić. Od tej chwili wszystko służy twojemu przebudzeniu.

Bądźmy w kontakcie. Możesz informować mnie o swoich indywidualnych potrzebach, pojawiających się na tej drodze. Wtedy będę mogła rozszerzać szkołę o nowe tematy, które mogą okazać się przydatne również dla innych.

 

 

ZAPISY:
Rozważając zapisanie się, skontaktuj się ze mną proszę.
adriana@koloryduszy.pl, 791 930 350
Koszt: 1999 zł
PROMOCJA  DO KOŃCA MAJA – 990 zł

Serdecznie zapraszam
Ariana Karima

Nauczyciel

Admin bar avatar Ariana Karima

Przewodniczka procesu przebudzenia. Dzieli się mądrością swojego własnego urzeczywistnienia, wykorzystując również nauki przekazane jej przez Adamusa Saint Germain i Tobiasza - Wzniesionych Mistrzów. Jej ulubioną formą wyrazu jest malowanie. Przez lata była nauczycielem Vedic Art, Soul Body Fusion i uzdrowicielem. Z pasją podróżuje i prowadzi zajęcia na całym świecie.
1,999.00 zł