Informacje i podziękowania

Wydawnictwo Ariana Karima

adriana@koloryduszy.pl

Redakcja: Daniel Michalski

Korekta: Daniel Michalski, Magdalena Fleszar, Aleksandra Skomudek

Projekt graficzny i skład: Imprint Media, Błażej Gałkowski

Ilustracje: Ariana Karima

Projekt okładki: Ariana Karima

Zdjęcie na okładce: ©Miamilky

 

Wydanie pierwsze

Opole 2022

ISBN 978-83-963419-0-7

Podziękowania

Książka ta jest owocem mojej podróży przez życie. Nie byłoby mnie tutaj bez rodziców. Kochani, dziękuję wam za życie i zapewnienie startu, by szybować odważnie i wysoko. Za wsparcie, na które zawsze mogę liczyć w sposób widzialny i niewidzialny. Braciszku, tobie również dziękuję, że jesteś.

Leo, synku, dziękuję, że wybrałeś mnie na mamę i że z tobą poznaję wszystkie oblicza bezwarunkowej miłości. Jestem tu dla Ciebie. Na każdym kroku była ze mną moja Dusza. Od najmłodszych lat szeptała mi do ucha i inspirowała, by doświadczać kolorowo, w przepływie i magicznie. Dziękuję sobie, swojej Duszy za tak wyjątkowe życie. Teraz kiedy nie ma między nami oddzielenia, prawdziwa zabawa dopiero się zaczęła.

Ta podróż byłaby samotna bez moich duchowych przyjaciół, cudnych, świadomych, magicznych istot: Oli, Kasi, Agnieszki, Daniela, Ani, Piotra, Karo, Adriana i wielu innych. Zawsze jesteście w moim sercu.

Dziękuję też wszystkim partnerom. Od was uczyłam się chyba najintensywniej, mogąc przeglądać się w was niczym w lustrze.

Kochani malarze serca i wszyscy, którzy uczestniczyliście w moich warsztatach czy sesjach uzdrawiania. Patrząc na waszą przemianę, wiedziałam, że to, co robię ma znaczenie.

Sen Aliji to esencja mądrości, którą zdobywałam ucząc się od najwspanialszych nauczycieli. Było was tak wielu. Największy wpływ mieli na mnie Wzniesieni Mistrzowie: Saint Germain, To- biasz, Kuthumi, Jeshua oraz mój Smok. Wiem, że zawsze byliście ze mną, a kiedy zapragnęłam wolności stanęliście w moich drzwiach, przynosząc najpiękniejszy prezent − Prawdę. Światło waszej świadomości dotarło do mnie i otworzyłam oczy, przebudzając się ze snu. Wraz z przyjściem Mistrzów, odnalazłam również moją rodzi- nę, Shaumbrę. Z wami kroczyłam ostatnich parę lat przebudzenia.

Wspaniała była świadomość, że na całym globie są istoty, które razem idą ze mną do oświecenia. Wśród was znalazłam Dusze, które są mi bliskie od eonów: Janis, Goeff i Linda.

Na zakończenie, specjalne podziękowania dla mojego ukochanego, Tomasza. Jestem szczęśliwa, że pojawiłeś się w moim życiu, dokładnie wtedy, kiedy zakończyły się moje poszukiwania duchowe i na nowo zapragnęłam żyć pełnią życia. Z największą rozkoszą spędzę z tobą moje najpiękniejsze lata na Ziemi. Razem odkrywajmy wszystko, co jest jeszcze do odkrycia.