,

Nauczyciele duchowi – Plejadianie

Poznajcie przekazy Plejadan

… Głęboko w waszym wnętrzu kryją się odpowiedzi na wszystkie pytania. Pytania, które wysuwają się na pierwszy plan w waszych myślach powstają po to, abyście mogli przywołać odpowiedzi z głębi własnej istoty. Aby to osiągnąć, musicie najpierw uwierzyć, że informacja właśnie tam jest zgromadzona.

Ludzkość pobiera obecnie bardzo ważną lekcję. Lekcja ta polega oczywiście na uświadomieniu sobie waszej boskości, waszej więzi z Najwyższym Stwórcą i wszystkim co żyje. Polega na uświadomieniu sobie, że wszystko łączy się ze sobą w całość, i że wy stanowicie część tej całości. 


Plejadianie

 

Kim są Plejadianie?

Plejadianie są zespołem istot pozaziemskich pochodzących z gwiezdnego układu Plejad. Przemawiają za pośrednictwem Barbary Marciniak od 18 maja 1988 roku.

Nauki Plejadian można porównać z naukami szamanizmu, starożytnego zbioru świadomości, będącego pośrednikiem pomiędzy obszarem fizycznym a duchowym, i prowadzącego ludzi do odkrycia samych siebie w świecie paradoksów, zmieniających się wzorców i duchowości.

Barbara Marciniak jest znanym na całym świecie medium channelingowym, wydawcą i autorką z Północnej Karoliny. Pierwsze przekazy odebrała w maju 1988 roku w Atenach, pod koniec trzytygodniowej podróży przez starożytny Egipt i Grecje. Podczas tej podróży, Barbara zapragnęła ponownie odwiedzić w tym życiu świątynie i miejsca mocy – Wielką Piramidę w Gizie, świątynie wzdłuż Nilu, Akropol w Atenach i Delfy.

Od tego czasu Barbara prowadziła sesje grupowe i warsztaty w całych Stanach Zjednoczonych, oraz pomagała w organizowaniu wycieczek do świętych miejsc mocy w Wielkie Brytanii, Peru, Boliwii, Meksyku, Egipcie, Grecji, na Bali i w Australii. Uważa, że same te miejsca stanowią połączenie z wirami energii, zawierającymi wiedzę wyższej ja¼ni, wyższej idei głoszącej, iż Ziemia dąży obecnie do ponownego stworzenia. Jej podróże, studia astrologiczne i życie wypełnione alternatywną, wolną myślą, pozwalają jej łatwiej wnikać i pojmować przekazywany przez nią materiał medialny.

Barbara uważa, że jej doświadczenia z Plejadianami są darem o bezcennej wartości, możliwością osobistej, globalnej i kosmicznej transformacji. Jest za to niezmiernie wdzięczna.

Barbara Marciniak jest autorką książek Zwiastuni świtu i Ziemia Zwiastunów świtu.

Plejadjanie mówią sami o sobie

Plejadianie – Ambasadorzy z Głębi Czasu Opowiadają o Samych Sobie

“Jesteśmy tu. Jesteśmy Plejadianami, kolektywem energii z Plejad. Mamy długą historię. Nasi przodkowie przybyli z innego wszechświata, który osiągnął stan realizacji – z jednego z wszechświatów. Wy natomiast działacie na planecie zmierzającej do realizacji, a my jesteśmy tu po to, aby pomóc wam w tym zadaniu. Tę realizację, lub inaczej transformację, zapowiadało od wieków wielu ludzi. To ważny moment. To, co dzieje się teraz na Ziemi wpłynie na losy całego wszechświata.

Realizacja polega na zrozumieniu przez was, kim jesteście, abyście mogli kontynuować eksperyment. Nasi przodkowie przybyli ze świata, który się zrealizował, po czym osiągnął kosmiczne zrozumienie iż jest Najwyższym Stwórcą, Pierwszą Przyczyną, lub inaczej podróżą Najwyższego Stwórcy w czasie. Przybyli ze świata, który odkrył swoją istotę – zdolność tworzenia. Poprzez odkrycie owej istoty odkryliśmy, że jesteśmy stwórcami.

Nasi przodkowie mieli do wyboru powrót do Najwyższego Stwórcy – który jest po prostu ruchem – i pozostanie wewnątrz tej wibracji, albo dalszy rozwój jak to zawsze bywa w przypadku osiągnięcia realizacji formy. Przybyli do tego wszechświata z własnej woli jako ambasadorzy, ponieważ zdali sobie sprawę, że pewnego dnia będziecie gotowi do realizacji. Przybyli do Plejad, ponieważ ten układ gwiezdny pewnego dnia będzie mógł pomóc wam w najtrudniejszej chwili, podczas kryzysu, kiedy będziecie gotowi do ponownego połączenia się z Najwyższym Stwórcą.

Nasi przodkowie należeli do Pierwszych Projektantów Ziemi, architektów obsiewających światy i cywilizacje siłą twórczą i miłością. Z racji swoich umiejętności kochali projektować światy, tak jak dyrygenci uwielbiają dyrygować. Nasi przodkowie są także waszymi, a my lubimy nazywać was naszą pradawną rodziną, którą w rzeczy samej jesteście. Nasi przodkowie oddali swoje DNA Pierwszym Projektantom, i to DNA stało się częścią DNA gatunku ludzkiego.

 

My, Plejadianie, pochodzimy z waszej przyszłości. W jednym z wariantów naszego “teraz” ma miejsce tyrania i zamęt; widzimy też prawdopodobne warianty przyszłości Ziemi, zawierające taką samą tyranię i upadek. Czas w trójwymiarowej rzeczywistości jest błędnie rozumiany: wierzycie, że mierzy się go w minutach lub stopniach. Czas jest o wiele rozleglejszy niż się wam wydaje. W rzeczywistości czas koduje informację i bawi się nią, pozwalając wam poruszać się jednocześnie po różnych rzeczywistościach, wkraczać w nie poprzez jego rozciąganie, wykrzywianie, zaginanie i zakręcanie w koło. Możecie posuwać się po eliptycznej krzywej czasu i doświadczać wielu rzeczywistości, po prostu podążając wokół elipsy i odkrywając że, podobnie jak czas, także i rzeczywistość nie jest “stała”.

Jako że wszystkie rzeczywistości nie są stałe, i jako że przyszłość nie jest ustalona (jest jedną z pewnej liczby potencjalnych możliwości) dostrzegamy w tym momencie okazję, aby wprowadzić w życie korzystniejszą możliwość przyszłości Ziemi. Pragniemy wprowadzić światło na tę planetę i przywrócić Ziemi jej pierwotne przeznaczenie – wspaniałego międzygalaktycznego centrum wymiany informacji. Tak więc wróciliśmy w ułamku czasu do miejsca, które nazywamy jądrem lub nasieniem, aby wywołać zmianę. Zmiana ta wpłynie nie tylko na Ziemię; wpłynie na waszą przyszłość, na naszą teraźniejszość i na cały wszechświat.

To wielka nowina! Przybyliście na Ziemię w miejscu i czasie zbliżającej się ewolucji. Dokona się olbrzymi skok, w którym weźmiecie udział, i nie jesteście w tym pozostawieni sobie, ponieważ wiele energii spływa teraz na Ziemię, aby uczestniczyć w tym wielkim przedsięwzięciu. Planetę otaczają statki macierzyste działające jak prawdziwe przetworniki energii. Do Ziemi docierają promienie światła ze starych, pradawnych układów gwiezdnych, które współpracowały z wami od wieków. Te promienie pełne informacji uderzają właśnie o planetę.

 

Jako że informacja ta wysyłana jest do was, wasze ciała muszą być zdolne do jej przyjęcia, przetworzenia, zmagazynowania i przekazania innym. Wielu z was wytworzy połączenia telepatyczne ze statkami macierzystymi, które będą spełniały rolę waszych własnych radiostacji, za pomocą których będziecie mogli na zawołanie dostroić się do bogactwa informacji.

 

Jest to ewolucja nadświadomości, ewolucja wkraczająca w najwyższy aspekt waszej istoty. Nie musicie się martwić, jak stać się tą istotą, ponieważ już jesteście tą istotą, musicie tylko o tym pamiętać. Od kiedy podniesione zostały zasłony wokół Ziemi podczas Konwergencji Harmonicznej, jesteście stale napromieniowani energią z kosmosu, a jej ilość jest nieprzerwanie podwyższana i wzmagana w miarę waszych zdolności. Ewoluujecie teraz w tak niezwykle przyspieszonym tempie, że każdy rok tej dekady będzie jak dziesięć lub więcej lat poprzedniego wieku. Pomyślcie jak wiele osiągniecie do roku 1999 i poczujcie, kim się staniecie. To będzie, jakbyście przeżyli sto lat w ciągu dekady.

 

Zaleje was fala pamięci, zaleje was wiele innych spraw. Wielu z was odbędzie podróże statkami do różnych części układu słonecznego. Ponieważ wkraczacie w Wiek Światła, otworzą się przed wami światy, o istnieniu których nigdy nie wiedzieliście. Przeżyliście różne epoki: epokę brązu, epokę żelaza, erę przemysłową, erę informacji i tak dalej. Te różne epoki wiązały się z zasiewaniem, uprawianiem i wprowadzaniem potencjałów życia w trzeci wymiar.

 

Lada chwila nastąpi przejście, przesunięcie wymiarów zmniejszające gęstość trzeciego wymiaru, tak abyście mogli wkroczyć w wymiary wyższe, w których ciało nie posiada tak stałej natury. Przybyliście tutaj, ponieważ chcecie opanować proces ewolucyjny i móc z tym żyć. To będzie bardzo ekscytujące, ponieważ oznacza to, że będziecie funkcjonować w wielu rzeczywistościach.

 

Głęboko w waszym wnętrzu kryją się odpowiedzi na wszystkie pytania. Pytania, które wysuwają się na pierwszy plan w waszych myślach powstają po to, abyście mogli przywołać odpowiedzi z głębi własnej istoty. Aby to osiągnąć, musicie najpierw uwierzyć, że informacja właśnie tam jest zgromadzona.Ludzkość pobiera obecnie bardzo ważną lekcję. Lekcja ta polega oczywiście na uświadomieniu sobie waszej boskości, waszej więzi z Najwyższym Stwórcą i wszystkim co żyje. Polega na uświadomieniu sobie, że wszystko łączy się ze sobą w całość, i że wy stanowicie część tej całości.

Na olbrzymim obszarze przestrzeni kosmicznej istnieje wielka ilość kultur i społeczeństw; społeczeństwa te i kultury odwiedzały tę planetę od czasu jej powstania. Nie wygląda to w ten sposób, że tylko my, Plejadianie, przybyliśmy wam pomóc; jesteśmy tylko jedną z grup z jednego z układów słonecznych. Przybyło tu wielu, z różnych powodów. Większość przybyszów pozaziemskich jest tutaj, aby was podtrzymać na duchu, chociaż są i tacy, którzy są tu z innych powodów.

Wasza historia rozgrywa się w bardzo szczególnych czasach. Wielu z was zaangażowało się przed wiekami na Ziemi poprzez energię gwiezdną i poprzez pracę z wyższymi sferami. Znacie bardzo dobrze trudności, przez jakie przeszła Ziemia, na przykład ile razy zmieniał się kształt lądów i ile razy niebo przyszło wam na pomoc.

Informacja uległa zniekształceniu, kiedy ci którzy przybyli z nieba aby przyspieszyć wasz rozwój zostali uznani za bogów. Tak jak dzieci ubóstwiają tych, którzy mogą robić to, czego one nie potrafią, tak i wasze społeczeństwo wyraźnie prezentuje tę samą metodę kreowania boskości. Idea stojąca za tą metodą jest jednym z paradygmatów wiary, który macie zmienić przybywając tutaj. Trójwymiarowy świat jest jednym z większych wyzwań, ponieważ pozwala na ustanowienie potężnych ograniczeń. Poprzez te ograniczenia tworzą się struktury, a dzięki temu procesowi tworzycie i uczycie się, że jesteście częścią Najwyższego Stwórcy i że Najwyższy Stwórca pragnie doświadczać.