,

Nauczyciele duchowi – Anioły

Są z nami zawsze i wszędzie. Niezmiennie gotowi by nam pomagać i wspierać.
Oddaj im więc swoje troski. Dziel się radościami. Ufaj.

 

 

Anioły w moim życiu. Największą kolekcję książek i kart stanowią właśnie książki o Aniołach, jakbym pragnęła poznawać je i obcować z nimi w każdym wymiarze. Kiedyś uczona modlitwy do Anioła Stróża, nie zdawałam sobie sprawy, jaka jest ważny jest w naszym życiu. Teraz kiedy jestem pewna ich wszechobecności, na samą myśl o nich uśmiecham się i jestem wdzięczna. Nauczyłam się dziękować za wszystkie małe, dobre przypadki dzięki którym dzień jest piękniejszy, a sprawy same się załatwiają. Jeśli jeszcze nie nawiązaliście kontaktu ze swoimi Aniołami, zróbcie to koniecznie. One nie mogą się doczekać, by stać się częścią Waszego życia.
By z nimi rozmawiać możesz posługiwać się kartami anielskimi. Ja szczególnie polecam karty Światlista siła Aniołów, Jeanne Ruland. To 56 kolorowych kart anielskich oraz podręcznik z anielskimi przywołaniami, przekazami dla Ciebie i modlitwami…

Poczytaj też o Magii Aniołów

Chcesz zaprosić Anioły do swojego życia? Chcesz by pomogły ci w realizacji swoich marzeń?

Zapoznaj się z poniższym Rytuałem Anielskim. Anioły wędrują między ludźmi, są sobie przesyłane. Jeśli zechcesz spróbować daj mi znać, pomogę znaleźć osoby u których anioły obecnie przebywają i by ci mogli przesłać je Tobie w danym dniu o 22.30. Anioły przebywają z wami 10 dni, po 10 dniach macie odesłać je do kolejnych osób. Stąd i wy dostaniecie je od tych, którzy właśnie je goszczą.

Przed spotkaniem

Do czasu przyjścia aniołów trzeba przygotować 3 życzenia, coś czego pragniesz.
Przygotuj to sobie na kartce opisz dokładnie, czego chcesz.
Dobrze się zastanów, niech to będą życzenia z głębi serca.
Znajdź też 3 osoby, do których pójdą Anioły po 10 dniach.

Dzień spotkania, dzień 1

Anioły przychodzą o 22.30.
Przed tym przygotuj pomieszczenie, pokoj, zapal świecę, wycisz się. Możesz postawić jakieś jedzenie dla nich, jabłka, ciasto.
Kiedy przyjdzie pora wyobraź sobie że stoją u progu twoich dzwi, lub jakiś drzwi niebiańskich i otwórz im je.
Przywitaj się z nimi. Zapytaj o imiona, może usłyszysz odpowiedź.
Następnie opowiedz im o swoich życzeniach. Opisz je.
Na koniec przeczytaj listę osób, do których anioły powędrują za 10 dni. Osoby, które chcą przyjąć anioły mogą się pojawiać w trakcie 10 dni, niekoniecznie przed, i niech tak będzie.
Po prostu powiedźcie im, do kogo mają iść

Dzień 2 -5

Miej świadomość, że anioły są z Tobą. Być może już w nocy będą Ciebie gdzieś zabierały i ci się śniły.
Spędzaj dzień tak jak zwykle, ale wykorzystuj różne okazje by pokazywać im tego, co chcesz.
Jeśli to coś materialnego, to pokaż im tego zdjęcie. Jeśli to uczucie, pokazuj im ludzi, którzy ci się z tym kojarzą.
Anioły same będą prowokowały sytuacje byście to robili i mówili o nich. Ludzie wtedy się otwierają.

U mnie anioły działały z pełną mocą już podczas pierwszych 5 dni i już miałam potwierdzenie tego, że mi pomagają i same znajdywały sposoby bym z nimi pracowała.
Rozmawiaj z nimi.

Dzień 6-10

To czas. kiedy one idą “załatwiać” Twoje sprawy.

Ostatni dzień 10.

Anioły odchodzą o 22.30 do osób, które wskazaliście.
Pożegnajcie się, więc z nimi przed tą godziną. Podziękujcie za wszystko i jeszcze raz przekażcie pełną listę osób gdzie zaraz zawitają.

POWODZENIA 

PIĘKNYCH MARZEŃ, dla Aniołów nie ma ograniczeń, po co więc się ograniczać. Adriana

UZDROWIENIE Z POMOCĄ ANIOŁÓW MIŁOŚCI

Anioły Miłości przez Natalie Glasson 25.10.2010 http://www.wisdomofthelight.com/ tłumaczenie Teresa Serafinowska

My, Anioły Miłości otulamy Was silną i czystą obecnością Miłości, którą kanalizujemy bezpośrednio z królestwa Aniołów i z Duszy potężnego Stwórcy. Naszym celem i naszą misją jako boskich istot Światła jest przyjmowanie, dzielenie się i bycie Miłością. Nie ma dla nas żadnego lepszego motywu do działania, ponieważ Miłość jest i musi być esencją Wszystkiego. Jesteśmy tutaj, aby wspólnie dzielić się miłością, takie jest nasze przewodnie zadanie jako istot Niebiańskich. Naszym celem jest nauczanie Dusz i przypominanie, że jesteście Miłością, rozumiecie istotę Miłości, ucieleśniacie energię Miłości i poprzez Wasze działania wypromieniowujecie tą energię. Wspomagamy również ludzi, aby  okazywali miłość w swoich związkach i aby nauczyli się pozytywnego wpływu miłości i jej odżywczej funkcji. Zasadniczo możemy Was wspierać w rozumieniu i przyjmowaniu miłości wraz z jej fizycznymi i duchowymi lekcjami, kiedy wchodzicie w związki, aby manifestować pełną formę Miłości. Jesteśmy posłannikami Stwórcy, którzy mają pomóc ludzkości w rozpoznaniu wielkiej prawdziwej bezwarunkowej Miłości i zrozumieniu, że nie jest ona tylko uczuciem lub myślą, lecz świętą energią, która zawsze może swobodnie przepływać przez i wokół każdej Istoty. Miłość jest świadomością, wibracją i energią, która istnieje wokół Was w naturalny sposób, ponieważ jesteście Stwórcami i posiadacie wszystkie podobne cechy i atrybuty, jakie posiada Stwórca.

U podstaw energii Miłości zawiera się prawda i esencja duszy Stwórcy, która posiada nadnaturalną zdolność usuwania zastałej i negatywnej energii, co umożliwia pojawianie się i przepływ energii głęboko uzdrawiającej i transformującej. Jeśli pozwolicie sobie przyjąć energię od nas lub od Stwórcy, co umożliwi otwarcie się Waszych serc i dusz, będzie to ponad wszystko potężne i  naturalne,  a czysta i mądra energia umożliwi objawianie się świadomości Waszej esencji i duszy. Przyjęcie miłości otworzy Wasze serca i umożliwi aktywowanie się Miłości. Ta energia popłynie od Waszej Istoty, co zaowocuje gwałtownym poczuciem bycia kochanym i życia w energii Miłości jak również nowo odkrytą otwartością i przekonaniem do wyrażania miłości. Wielu uważa, że skoro odczuwa uzdrawianie lub energię miłości, to te energie po prostu wszczepiają się w ich wibrację i dzięki temu dokonują oczyszczania i proces naprawczy, jednak to jest aktywacja, która wnika głęboko w duszę osoby umożliwiając manifestację głębokiej przemiany.

Niektórzy ludzie nie są zdolni do przyjmowania energii Stwórcy, ponieważ czują się niegodni. Dlatego trudniej jest przyjąć miłość, kiedy się nie wierzy w możliwość jej wyrażania, chociaż ona i tak jest dostępna z poziomu duszy dla każdego. Kiedy jesteście Miłością, przyciągacie miłość, kiedy koncentrujecie się na tym, aby istnieć jako Miłość, będziecie odczuwali ciągły przepływ wyższej wibracji miłości, która dotyka waszych systemów energetycznych w odpowiedzialności za waszą egzystencję. Kiedy Wasze serca są zamknięte na miłość, ta dokona wprawdzie małego uzdrowienia Waszej istoty, jednak zasadniczo odrzucacie wtedy Miłość Stwórcy i wypieracie się siebie z poziomu Miłości Stwórcy.

Ważne jest, aby rozpoznać energię i pozytywny prąd uzdrowienia, który zawiera się w miłości. Pozwólcie miłości przepływać Waszą istotę co pomoże Wam pozostać w równowadze i koncentracji w tych czasach przemian i będziecie pewni, że osiągnęliście wsparcie i wibracje konieczne do przemian, które muszą nastąpić, aby wspomóc i zamanifestować Wasz duchowy rozwój.

My, Anioły Miłości, chcielibyśmy Wam zaproponować wezwanie do uzdrowienia, które umożliwi potraktowanie energii Miłości jak wibracji oczyszczenia w każdym zakątku Waszej Istoty i w Waszej rzeczywistości. To wezwanie może zostać odczytane na głos w chwili spokoju lub kilkakrotnie w ciągu dnia, zw zależności od Waszych życzeń. Jest to narzędzie wspierające Wasze uzdrowienie i aktywację energii Miłości w całej Waszej Istocie.

„Ukochani Aniołowie Miłości, otoczcie mnie teraz barierą czystego i wypełnionego Miłością Światła, które otula mnie delikatnie i subtelnie. Pozwólcie Waszej miłości przepływać we mnie i przeze mnie w najświętszej wibracji Miłości Niebiańskiej i Stwórczej. Pozwólcie teraz Waszej miłości wspierać mnie, chronić mnie i pozostawać w każdym czasie zawsze w mojej rzeczywistości i we mnie. Proszę o to, aby Wasza boska i wypełniona Miłością energia wszczepiła się głęboko w każdej komórce, kości, mięśniu i nerwie mojego ciała fizycznego, w mojej krwi i skórze. Pozwólcie, aby Wasza miłość była obecna w każdym aspekcie mojego fizycznego ciała, które wibruje jako energia, dźwięk i uczucie Miłości.

Podczas gdy Wasza miłość ciągle przepływa moją Istotę, pozwalam Wam zakotwiczyć się w moim polu aurycznym, aby doskonale i w pełni ucieleśnić ją w moim ciele eterycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Wraz z obecnością Miłości w całej mojej Istocie, wszystkie negatywne energie, blokady, ograniczenia, lęki i wątpliwości  zostają w pełni rozpuszczone tak, że mogę egzystować w najwyższej wibracji Miłości, która jest teraz dla mnie dostępna.

                                         Pozwólcie mi myśleć z poziomu Miłości,
                                         pozwólcie mi postępować z poziomu Miłości,
                                         pozwólcie mi egzystować na poziomie Miłości,
                                        Pozwólcie mi doskonale ucieleśniać Miłość,
                                        JAM JEST kompletną Miłością Stwórcy.

Pozwólcie proszę, aby moja przemiana rozpoczęła się i dokonała z całkowitą lekkością tak, abym mogła egzystować jako czysty płomień Światła Miłości na Ziemi.

Proszę Anioły Miłości, aby skierowały energię Miłości w celu otwarcia moich kanałów, abym mogła wyrażać Miłość z lekkością. Pozwólcie naturalnej energii miłości mojej Duszy aktywować się i jasno promieniować na moje otoczenie stwarzając na zawsze jądro strzały Miłości w mojej Istocie. Skierujcie moją obecną osobowość i moje postrzeganie tak, aby połączyły się z pełną Miłości esencją mojej Istoty, abym mogła istnieć jako moja własna prawda. Pozwólcie, aby Miłość zawsze kierowała mnie na Duszę Stwórcy wypromieniowując z mojej Istoty i kierując mną. Podczas gdy moje kanały otwarcie wyrażają Miłość, poprawia się moje samopoczucie, zdrowie i witalność, transformując mnie do doskonałości Stwórcy. Wraz z energią Miłości rozpuszczają się lęki, blokady, problemy i ograniczenia finansowe, co pomaga mi otworzyć się na pełnię energii Stwórcy, która zakotwicza w mojej rzeczywistości.

Pozwólcie na wypełnienie Miłością wszystkich moich duchowych i fizycznych związków, pozwólcie Miłości uzdrowić i połączcie Duszę Stwórcy ze światem w Miłości i Pokoju. Miłość zastąpiła teraz strach; Miłość jest jedyną prawdą wewnątrz mojego Ducha i Ducha ludzkości. Ziemia jednoczy się w Miłości, ja i dusze ludzkości jesteśmy wspierani przez Miłość Stwórcy, wysyłam moją Miłość do ludzkości i do mojej wiecznej jedności ze Stwórcą. Moim największym życzeniem jest, aby ludzkość mogła widzieć cel, prawdę i wolność, jaką oferuje Miłość, kiedy jest Miłością dusz i Stwórcy, która jest Jednym.

Aniołowie Miłości demonstrują i czynią mnie uważną na Miłość, którą posiadam, wzmacniają moją Miłość, abym mogła dzielić odżywianie moją Świętością i energiami uzdrawiającymi ze wszystkim poprzez moje otwarte Serce i Duszę. Pokażcie mi, jak powinnam prowadzić życie w Miłości i pozwólcie mi dokonać teraz koniecznych zmian.  Jestem Miłością i rozpoznaję, że jestem czystą wibracją Miłości Stwórcy.

Pozwólcie obecności Miłości, aby przyniosła pozytywne zmiany w mojej własnej Istocie, w moim życiu a także w rzeczywistościach ludzkości.

Wysyłam tą modlitwę, skupienie i koncentrację do Serca Stwórcy. Aniołowie Miłości, proszę, otoczcie mnie teraz Waszą Miłością. Dziękuję.”

Zawsze jesteśmy tu dla Was jako przykład i Źródło Miłości.

Anioły Miłości.