Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   
Reconnective Healing® - Reconnection®

Historia dr Erica Pearla

Od niego wszystko się zaczęło.

Dr. Eric Pearl pracował jako uznany kręgarz od 15 lat, kiedy nagle jego pacjenci zaczęli mu opowiadać o fenomenalnych odczuciach cielesnych, doznawanych podczas wykonywanych przez niego zabiegów. Dostrzegali obecność osób trzecich w pokoju, widzieli świetliste istoty, doświadczali błogostanu i wszechogarniającej radości. Następowały też natychmiastowe uzdrowienia, znaczna poprawa w ciężkich przypadkach i długotrwałych schorzeniach. Występowało uzdrowienie z raka, chorób związanych z AIDS, artrozy, chronicznego zmęczenia i wielu, wielu innych.

Zadziało się to po tym jak doświadczył Ponownego Połączenie ze Źródłem i stał się kanałem dla uzdrawiającej wibracji Źródła.

Wiele lat zajęło mi zbadanie fenomenu tego czego był świadkiem. A działanie wibracji jest niezaprzeczalne, co udowadniają liczne badania przeprowadzone przez prestożowe uniwesytety i fizyków kwantowych, których Eryk zaprosił do współpracy.

 

Każdy może uzdrawiać i być kanałem dla tej nieziemskiej wibracji.

Dlatego od 10 lat dr Eric Pearl organizuje seminaria i kształci osobiście w różnych krajach świata tych, którzy chcą nieść te wibracje i rozprzestrzeniać dla dobra wszystkich istot i Matki Ziemi. Podczas warsztatów Eric pokazuje jak działa uzdrawianie rekonektywne i podczas ćwiczeń każdy przekonywuje się, że właściwie już od wejścia na salę seminaryjną, każdy jest gotowym kanałem i może skutecznie pomagać sobie i innym.

Dr. Eric Pearl kształcąc wszystkich osobiście jest pewny, że energia Reconnection pozostaje wolna od zanieczyszczeń, a ci, którzy stają się jej przekazicielami uzyskali dokładnie te same informacje. Dr Pearl wykształcił już ok 70 tys uzdrowicieli rekonektywnych w 68 krajach.

W Polsce miało miejsce jedno seminarium w 2012 roku, podczas którego zostało przeszkolonych 100 osób. 
Uzdrawia na pewno dużo więcej, gdyż by uzdrawiać nie trzeba tak na prawdę brać udziału w seminarium, a czym pisze sam Eric w swojej książce. 

Proces uzdrawienia zaczyna się od naszego pierwszego kontaktu z wibracją. Nasze połączenie z wibracją ma miejsce np. przez tą stronę internetową :) (i każdą inną o UR), przy czytaniu książki Erica, podczas sesji uzdrawiania rekonektywnego, a pogłębi się podczas sesji Reconnection - Połączenia ze Źródłem czy na semianrium. Doświadczenie pokazuje, że by uzdrawiać nie trzeba nawet mieć sesji Połączenia.

Polecam by każdy sam poczuł i wybrał swoją drogę, jak chce doświadczać wibracji, czy chce zacząć od uzdrawiania siebie, a może pewnego dnia poczuje, że chce się tym dzielić z innymi. Seminaria są wspaniałym doświadczeniem, gdzie możliwe jest zakotwiczenie się w wibracji i dowiedzenia się filozofii uzdrawiania.

 

 

Eric swoją historię i fenomen uzdrawiania opisuje w książce "The Reconnection - Połączenie ze Źródłem",

która została dotychczas przetłumaczona na ponad 30 języków, w tym i na polski.

Polecam również drugą książkę Erica "Duchowe połączenie ze źródłem - przekaz Salomon". Książka opiera się na chanellingu od świadomości, która bierze udział podczas sesji uzdrawiania. Same czytanie tej książki budzi uśpioną pamięć o tym Kim jesteśmy i daje jeszcze lepszy wgląd w to czym jest Uzdrawianie rekonektywne

Wibracja Źródła jest wykorzystywana przy dwóch rodzajach sesji, 
przy UZDRAWIANIU REKONEKTYWNYM, którego głównym celem jest powrót do równowagi na każdym poziomie oraz 
przy sesji RECONNECTION, którego celem jest poszerzenie świadomości i Ponowne Połączenie ze swoim Źródłem
Jako certyfikowany praktyk uzdrawiania rekonektywnego wykonuję obie te sesje.

Uzdrowienie Rekonektywne

Dzięki częstotliwości, na której opiera się Uzdrawianie Rekonektywne -Reconnective Healing®, mają miejsca spektakularne uzdrowienia fizyczne, na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym.

To PRZYWRÓCENIE HARMONII na wszystkich poziomach poprzez wibrację zawierającą energię, światło i informację.

Uzdrowiciel przekazujący te szczególne wibracje jest z nimi całkowicie zintegrowany i otwarty na to by Wyższa Inteligencja go prowadziła. Jest wolny od swej woli, zamysłu, ambicji czy ego. Tego samego oczekuje się od pacjenta.

Nie ma gwarancji, że Reconnective Healing® da dokładnie taki rezultat, jakiego oczekuje. Można natomiast dostać dużo więcej, to co jest obecnie najbardziej potrzebne do rozwoju, do odzyskania równowagi.

To Wyższa Inteligencja kieruje rezultatem i wprowadzeniem wibracji do Twojego ciała.

To najbardziej zdumiewająca i skuteczna metoda uzdrawiania z jaką się spotkałam.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą fascynującą metodą i zapraszam na sesje Uzdrawiania rekonektywnego.


Czytaj więcej o uzdrawianiu, Reconnective Healing

Czytaj relacje osób, które doświadczyły uzdrawiania i Połączenia


The Reconnection® - Ponowne połączenie ze Źródłem

To sesja którą robi się raz w życiu, by zmienić je na zawsze.

Jeśli chcielibyście wreszcie zacząć doświadczać pełni życia, wejść odważnie na drogę spełnienia, w zgodzie w planem duszy, połączyć się ze swoją Wyższą Jaźnią, słyszeć jej głos, poczuć połączenie ze wszechświatem, The Reconnection jest dla Ciebie.

To połączenie  z wewnętrznym Mistrzem, czego skutkiem jest uzdrowienie, przyspieszenie rozwoju i niezwykła przemiana na wielu poziomach. To połączenie z własnym Źródłem, ponowne zjednoczenie z naszą pramatrycją doskonałości.
Człowiek, który zdecydował się na „połączenie”
czuje się prowadzony, chroniony, w równowadze emocjonalnej i psychicznej niezależnie od sytuacji.

Połączenie całkowicie zmienia naszą strukturę energetyczną, uaktywnia dodatkowe pasmo DNA i jest początkiem niezwykłej przygody z naszą Jaźnią.
Zapraszam na sesje Reconnection.


czytaj więcej o The Reconnection

Moje doświadczenie z Reconnection

Dziś z perspektywy czasu wiem, że było to jedno z najważniejszych wydarzeń w moim życiu, krok milowy na drodze ewolucji, przebudzenie, które dało początek wspaniałego okresu w moim życiu, który trwa do dziś.

Sesje uzdrawiania rekonektywnego i podłączenie do Źródła miałam w 2008 roku w Szwecji. Właśnie podjęłam decyzję o zmianie życia, odejściu z pracy dyrektora, stabilnej posady, pójściem za głosem serca i zajęciem się malowaniem.

W dniu kiedy oficjalnie założyłam własną działalność gospodarczą miałam sesję podłączenia.
Dla mnie podłączenie było to do swojego nieograniczonego potencjału twórczego, odzyskanie świadomości siebie jako Twórcy. Dostałam impuls, dzięki któremu weszłam odważnie i natychmiastowo na drogę wybraną przez moją duszę. To życie wypełnione kolorami, malowanie ale przede wszystkim przywilej bycia przewodnikiem dla innych na drodze do ich wnętrza.
Robię to do dziś i ciągle się rozwijam. To moja prawdziwa pasja.

 

Wspomnienia z mojej sesji Podłączenia

Sama sesja podłączania (The Reconnection®) była niezwykła.
Czułam jakby była zawieszona w kokonie, a ten był złożony z cieniutkich niteczek i połączony z niebem. Nagle znalazłam się w miejscu, którego światło prawie mnie oślepiało. Podeszłam do potężnej postaci siedzącej naprzeciwko. Była niesamowicie spokojna, pełna miłości, czułam jej potężną siłę i łagodność, czułam jej bezwarunkową miłość do mnie.

Byłam przy niej taka malutka.. Pomyślałam. To BÓG!!
A chwilę później przyszła do mnie informacja, że jestem to JA SAMA.
Rozpłakałam się. Wpadłam sobie sama w ramiona i zjednoczyłam się z tą potężną ISTOTĄ.

Od tej chwili kiedykolwiek przychodzi mi zwątpić w swoją siłę, kim jestem, przypominam sobie ten obraz i czuję jak staję się swoją własną potęgą.

Chwilę później miałam SEN, w którym właśnie założyłam nową firmę i udało mi się by numer mojego telefonu był PODŁĄCZONY do centrali największej korporacji w mieście.
Byłam przestraszona czy aby mogę mieć taki popularny numer. Teraz wszyscy będą do mnie dzwonić… czy to nie droga na skróty?…
Tak wychodziły moje obawy z podłączenia do źródła, które jest jak bezpośrednia linia do BOGA!!!

Życie chwilę później pokazało mi, że to prawda. Od razu zaczęłam prowadzić zajęcia malarskie Vedic Art. A ludzie sami się do mnie zgłaszali, właściwie bez żadnego rozgłosu…

 

Dziś sama uzdrawiam i podłączam

Po 3 latach od Podłączenia, zdecydowałam się, że i ja chcę być kanałem dla tej niezwykłej wibracji, która zmienia ludzkie życia. Chcę uzdrawiać i pomagać innym połączyć się z ich esencją. To zaszczyt i coś co sprawia, że śpiewa mi serce.

Czuję wielkie szczęście.

W 2011, po kursie w Pradze, prowadzonym przez Erica Pearl, dostałam uprawnienia do prowadzenia sesji uzdrawiania rekonektywnego oraz podłączania.
Jestem zdumiona jak działa ta energia. Byłam i jestem świadkiem natychmiastowych uzdrowień fizycznych. Te emocjonalne, duchowe i mentalne są na pierwszy rzut oka niewidoczne, ale dzieją się na pewno. Życie pokazuje to błogosławieństwami i cudami, w czasie i na sposób wybrany przez wyższą inteligencję, kierującą tym procesem.

Zawsze dostajemy to, co jest najlepsze dla naszego rozwoju, dla naszej duszy, nie zawsze jest to, to z czym przyszliśmy. Z perspektywy czasu widzimy, jaki to dar. Ja dostałam nowe życie, nowy kierunek, nową miłość, nowych przyjaciół… dziękuję

W 2012 roku była cosponsonsorem pierwszego w Polsce seminarium Uzdrawiania rekonektywnego, poprowadzonego przez zespół nauczycieli Dr Pearla.
Dziś dzielę się darem jaki niesie ze sobą Uzdrawianie rekonektywne, organizując w całej Polsce, spotkania z uzdrawianiem podczas których, zapraszam do pola uzdrawiającej wibracji Źródła. Pokazuję jak łatwo można się połączyć z wibracją, tak by każdy sam mógł zacząć uzdrawiać, robię również grupowe sesje uzdrawiania.

 

Każdego, kto poczuł, choć przez chwilę, że też chciałby spróbować, czuje gdzieś głęboko tęsknotę za zmianą, chęć przywrócenia równowagi w swoim życiu, serdecznie zapraszam na sesję na miejscu w Warszawie lub na odległość, gdziekolwiek przebywa, w Polsce i za granicą.
Ta energia nie zna granic…

Sesje robię rownież w następujących miastach: Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Jelenia Góra

 

A jeśli chcesz być KANAŁEM DLA UZDRAWIAJĄCEJ WIBRACJI, zapraszam na zajęcia z uzdrawianiem Rekonektywnym.

 

Podczas zajęć ze mną

- Dowiesz się o filozofii Uzdrawiania Rekonektywnego oraz o fenomenie sesji Ponownego Połączenia - The Reconnection

- Poznasz i będziesz praktykować ćwiczenia jak łączyć się z wibracją Źródła, byś i TY SAM ZACZĄŁ UZDRAWIAĆ

- Dzięki aktywnym udziale w ćwiczeniach przekonasz się, że już dziś możesz skutecznie pomagać Sobie i innym

Będziemy pracowali w parach na stołach do masażu. Proszę dać znać jeśli masz możliwość pożyczyć taki stół na czas zajęć.

Wstęp: 333 zł

Warszawa - 15.10 (10.00-15.00)

Majolikowa 29, 1 piętro, szkoła Jogi

Rezerwacja miejsca po dokonaniu przedpłaty, 200 zł na konto Bank Millennium 30 1160 2202 0000 0000 1565 7422

 

Zapisy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 791 930 350, w tytule "nazwa miasta"

 

Reconnective healing practicioner Adriana Karima i Eric Pearl