Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   
Relacje po SBF - działanie

Niezwykłe historie osób, które doświadczyły Soul Body Fusion®

 

Opisane poniżej historie są prawdziwe i są przykładami z całego świata. Większość z nich została opisana w książce Jonette Crowley „Soul Body Fusion” i była udziałem rożnych praktyków tej metody.

 

Historie jak działa Soul Body Fusion pokazują nam wielowymiarowość tego procesu. Od cudownych uzdrowień ciała po oświecenie. Dla każdego coś dobrego i zawsze dopasowane do jego momentu w życiu, jego indywidualnych potrzeb i podroży przez życie. Pamietacie Dusza zarządza procesem wiec załóż, że wszystko dzieje się dla Twojego najwyższego dobra. Wszystkim co się wydarza, kieruje z miłością Twój Duch. Odpręż się więc i otwórz na niespodzianki.

 

Zmiany mogą pojawić się natychmiast, ale mogę tez później i są widoczne z perspektywy czasu np:

Masz potrzebę zmiany diety, poprawia się zdrowie, masz więcej równowagi, chcesz ćwiczyć, ruszać się , masz więcej energii, jasność co do własnej misji, poprawiają się twoje związki, doznajesz uzdrowienia wzorców i traum, doświadczasz większej obfitości.

Niektórzy zauważają nowe cechy charakteru: większą elastyczność, w zgodzie z nurtem życia, są bardziej intuicyjni, mniej zestresowani, silniejsi, szcześliwsi, bardziej akceptujący, wyglądają i czują się młodziej.

 

ZMIANY FIZYCZNE, MATERIALNE

 

Soul Body Fusion wpływa na ciało na wielu poziomach, przejawiając się  często w nagłym oczyszczeniu czy otwarciu na planie fizycznym, emocjonalnym czy duchowym. Może pojawić się przeziębienie lub gorączka, ale to dobry znak, że stare odchodzi, wypala się.

 

Relacje osób, które doświadczyły SBF

 

„To rzuciło mnie na kolana! Przez pierwsze 10 minut czułam poruszającą energię. Nagle poczułam się  jak gra Tetris, gdzie każdy kawałek w moim ciele ułożył się  w doskonałym porządku! Poczułam się  taka wielka! Każda moja część jest doskonała. Ja jestem cała,  kompletna. Pozbyłam się  urazu szyi po dawny, wypadku samochodowym, poczułam jak odeszla trauma związania z tym wydarzeniem”

 

„Moje ciało oczyszcza się  i traci wagę.”
Bycie zintegrowanym pozwala na prawdę słuchać swego ciała, zamiast tłumić się  jedzeniem. Dodatkowo kiedy w procesie SBF zostana uwolnione toksyny, ciało może pozbyć się  ochronnych komórek tłuszczowych.

 

„Mężczyzna leczył się na depresje.  Zaczynał się  u niego kolejny okres złego samopoczucia. Kiedy zjawił się  na druga sesję powiedział „Dzieje się coś czego nie rozumiem”. Po trzeciej wyznał, że Fuzja działa na niego jak lekarstwa, które brał wcześniej. Kiedy wchodził w dawną spiralę przygnębienia radził sobie bez leków. Depresja odeszła. Efekty są nadal widoczne, a minęło już osiem miesięcy.”

 

„Osoba z chorobą dwubiegunową od razu miała nezwykle efekty. Zmniejszyła o połowę dawkę leków i świetnie funkcjonuje. Stała się  stabilna emocjonalnie i jest w stanie spojrzeć z dystansem na swoje problemy. Lepiej sypia, uwolniła się  od niepokojów i starych przekonań. Mówi ze pokochała życie i że chce więcej Soul Body Fusion”

 

„Mężczyzna lat 45, miał za sobą przeszłość kryminalną i poważne problemy z narkotykami. Przez 10 lat przyjmował methadone (lek mi. przeciwko uzaleznieniu od morfiny i heroiny) i właśnie przyjął swoja dawkę, najczęściej po tym odpływał. Wyrażenie intencji Soul Body Fusion sprowadzilo go szybko do obecności. Niesamowite były jego oczy – promieniowala z nich akceptacja i miłość. Jego energia złagodniała i wygladal na całkowicie pogodzonego ze sobą. Powiedział że poczuł się  wyjątkowo i bardzo bezpiecznie – to bylo coś, o czym dawno juz zapomniał.”

 

„Kobieta lat 33, miała zdiagnozowaną schizofrenię. w dziecinstwie byla wykorzystywana, a na skutek traumy potrzebowała leczenia psychiatrycznego. Była bardzo wrażliwa. Po sesji powiedziala ze poczuła, jakby niektóre z jej utraconych części powróciły do niej i że zainspirowała ja myśl ze może znowu stać się  pełną i kompletną”

 

Liczne przykłady uzdrowień  raka.

Kobieta lat 47 miał czerniaka w lewym oku, z przerzutami na całym ciele. Lekarze nie dawali jej większych szans na inne lecznie poza chemioterapia. Kiedy zrobiłam jej sesje powróciły wspomnienia o wykorzystywaniu seksualnym w dzieciństwie. W kolenych tygodniach intensywnie przeżywała emocje z tym związane. Po 3 sesji zyskała głębokie zrozumienie tego w jaki sposob to wydarzenie z dzieciństwa łączyło się  z destrukcyjnymi wzorcami- zaczęła na nowo widzieć. Każdego dnia czuła się  lepiej, miała więcej energii. Chemioterapia nie była już konieczna. Dziś 7 miesięcy później, rozwiązała z rodziną problem z dzieciństwa i czuje się  wspaniale pod wglądem emocjonalnym i fizycznym. podróżuje po świecie, doświadcza duchowych spotkań i w pełni cieszy się  życiem. Przerzuty całkowicie ustąpiły bez chemii. Rok po SBF nadal ma niewielką zmianę nowotworową w oku, nie wplywa ona na widzenie, ani na ogólny stan zdrowia”

 

Opowiada praktykantka SBF z Niemiec

„Robiłam sesje na moim 12 letnim synu, któremu dokucza wiele leków. Np. trzyma się  mnie kurczowo, boi się  sam spać, boi się  ciemności. Kiedy usiedliśmy zrobić SBF i dotknęłam jego palców był niespokojny i nie mógł usiedzieć w miejscu. Pytał „ Mamo kiedy skończysz? Możesz przestać? Czułam że mam kontynuować sesję. Kiedy robiliśmy drugą, usiadł w milczeniu, przede mną, jak przykuty do podłogi. Powiedział ze mógłby tak siedzieć bez końca. Tym razem przepływ był łatwy. Za pierwszym razem coś było zatkane, lecz za drugim i trzecim wszystko zaczęło się  harmonizować. On się  na prawdę zmienia. Kiedy wchodzi do pokoju, nawet nie zauważa że światło nie jest wlaczone. Nie boi się  ciemności, śpi we własnym pokoju. Cudownie że jest to w stanie robić.”

 

„ Kiedy skończyliśmy fuzje poczułam nowy system eletryczny w ciele, dużo silniejszy, niż ten stary- totalna transfuzja. Jakbym dostała nową instalację elektryczną przygotowującą mnie do szczególnej podróży, ktora miałam odbyć tamtego roku”

 

Przyklad osoby, która zauważyła bardzo wyraźnie zmiany po 3 sesji

„Od ostatniej sesji czułam w sobie energie niczym Skala Giblartarska, dusza nie do poruszenia, po prostu potężna. Po prostu była, potężnie wibrująca. Nie mogłam już żyć jak wcześniej. Ta wibrująca prawda rezonowała z tak potężną klarownością, że nie bylam w stanie robić niczego, co nie było zgodne z tą częstotliwością. Były we mnie takie części, które czuły że „powinny” robić różne rzeczy, ale nie bylam w stanie. Ta prawda, która obudziła się  we mnie, pokazywała dobitnie, że jedynym powodnem, dla ktorego je robie jest lęk i poczucie fałszywej odpowiedzialności. To jest potężne, nieuniknione WIEDZENIE

 

 

ZMIANY EMOCJONALNE

Dla niektórych SBF oznacza całkowitą zmianę  życia. Ludzie przechodza od leków i ograniczeń do  życia i osobowości przepełnionej Duszą.

 

„Pewna emerytowana nauczycielka wróciła do domu po sesji i zaczęła się  pozbywać wszystkich starych ubrań „ Teraz zaczynam nowe życie”

 

„SBF otworzyło dla mnie nowe drzwi, takie o których istnieniu w ogóle nie wiedziałam. Po raz pierwszy doświadczyłam siebie jako czystej niewinności – każdy uczynek jest kierowany wyłącznie miłością. Zaczęłam się  śmiać, gdy zdałam sobie sprawę, ze jestem tym, kim cale życie próbowałam się  stać.”

 

„Dzięki SBF zobaczyłam, że już jestem Niebem (moja Dusza) na Ziemi (moje ciało) „

 

„Byłam w depresji, pełna zazdrości, złości i zupełnie odizolowana. Mam 10 letniego syna i żyłam z agresywnym mężczyzną. Po jakimś czasie zachorowałam. Nie ufalam sobie ani nikomu innemu. Doświadczyłam sesji SBF i ot co się  zdarzyło potem. Poczułam swoją Duszę, a moja osobowość zmieniła się  w 90 %. Teraz już nie sprawia mi trudności panowanie nad sobą, potrafię się  skupić. Mój syn się  zmienił – jest bardziej cierpliwy, spokojny, łatwiejszy w wychowaniu. Nawet mój chłopak się  zmienił, choć nie wie dlaczego. Światło, które mnie teraz rozświetla, sprawia ze inni wokół mnie czują się  spokojni i szczęśliwi, szukając często mojej pomocy. Czuję to każda komórka mojego ciała, wielowymiarowo. Jestem Światłem. W końcu wydostałam się  z więzienia. Jestem wolna. „

Zapytana po jakim czasie pojawiły się  u niej te zmiany odpowiada: „ Zmiana o 180 stopni nastąpiła niemal natychmiast. Wszystko zmieniło się  w jednej chwili.”

 

ZMIANY DUCHOWE

Pomyśl o swojej Duszy jako o wieczne rozwijającym się  instrumencie świadomości, który umożliwia doświadczanie wielowymiarowej natury wszechświata. Podróż w odkrywaniu Siebie nie ma końca, a z SBF sięgasz coraz dalej i dalej.

Tego między innymi doświadczają osoby po SBF

 

„Sesji doświadczyłam przez audycje radiową. To było przepiękne i niesamowite!. Mam za sobą dużo pracy nad własną świadomością, ale teraz rozumiem i wydaje się  to takie oczywiste – nie żyłam swoją boskością z wnętrza mojego ciała! W pierwszej fazie miałam odczucie i świadomość energii, która poruszyła, łączyła i wlewała się  w  moje ciało. W drugiej czesci splynelo na mnie Boskie Swiatlo. Czuję się  teraz bardziej skupiona, podczas gdy wcześniej nie chciałam być w ciele, uważając że aby doświadczyć boskości jako człowiek, mój umysł musi przebywać w wyższych przestrzeniach.”

 

„Obejrzalam film w internecie. Po kilku dniach doświadczyłam czterech wyraźnych zmian w przepływie energii. Wylądowałam delikatnie w moim sercu. czuję swoją Boska istotę i równowagę. Od tamtego czasu JESTEM tym KIM JESTEM w bardzo nowy sposób. To bylo wielowymiarowe uzdrowienie – przeszłości, teraźniejszości  i przyszłości – uzdrowienie na wszystkich poziomach, wszystkich frakali mojej istoty.”

 

„ Po 2 sesjach na odległość moje Życie przyjęło zupełnie nowy obrót. Od pewnego momentu nie jestem już „sobą”. Moje ego oddziela się  od mojego autentycznego Ja w miękki, pełen miłości sposób. Codziennie mam nowe wglądy, zmniejszymy się  też „palące potrzeby” które kiedyś mną kierowały. Podążam raczej za bieżącymi pomysłami i podejmuję odpowiednie działania. Mam większe poczucie własnej wartości. Moim celem było znaleźć spokój wewnątrz siebie i mam poczucie, że te drzwi się  w końcu otworzyły.”