Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   
Moja podróż z SBF

Soul Body Fusion w moim życiu.

 

Czytając książkę „Niebo z Hathorami” poruszyly mnie dogłębnie nastepujące słowa. „Jesteś tą, na którą czekałaś całe życie”

 

 

A gdybym powiedziala do Ciebie teraz :

Jesteś tą, na którą czekałaś całe życie
Jesteś tym, na którego czekałeś całe życie

Co czujesz kiedy to czytasz?

 

 

 

 

Rzeczywiscie jak spojrzę wstecz, całe życie czegoś szukałam, miałam niespełnioną tęsknotę za wielką miłością, za tym nieopisanym uczuciem, które nadaje sens życiu.

Szukałam wszędzie, pewnie jak Ty teraz.
Znajdywalam częściowe spełnienie w wielu rzeczach, w pracy, relacjach, poszerzaniu swojej świadomości. Byly to jednak najczęściej doświadczenia na zewnatrz mnie samej i pozostawiajace ciągly niedost.


Kiedy po raz pierwszy prawdziwie poczułam, doświadczylam KIM JESTEM, moje życie zmieniło się  raz na zawsze. Wszystko nabrało nowej perspektywy.

A mój Duch zamieszkał w moim Ciele na stałe, i pokazuje coraz to nowe swoje oblicza.

 

Kiedy zaczynasz przejawiać swoją Boskość w ciele, wszystko zaczyna być magią. Czujesz spokój i zaufanie do życia. Czujesz,  ze jesteś kreatorem tego życia. Po prostu doswiadczasz go by poznawac coraz to nowe oblicza Siebie, Stwórcy, Boga, którym jesteś.

Bawisz się  życiem i odkrywasz nieograniczone możliwości wyrażania siebie. Nie planujesz, jesteś obecna/y, płyniesz z prądem, jesteś połączona/y  ze wszechświatem, który zawsze ma dla ciebie wszystko czego potrzebujesz. Bo ty jesteś wszechświatem, jego przepływem, obfitością, miłością.

Życie może być bardzo magiczne, nigdy nie wiesz jaki prezent czeka za rogiem. 

Przyciagasz również niezwykłe Istoty, masz piękne relacje, w twoim życiu panuje harmonia.

Życie właśnie się  zaczyna.

 


Droga do tego miejsca jest czesto kręta, trudna, bolesna. Znam ją, tak samo jak Ty.

Ale ta tesknota w sercu, za prawdziwym spełnieniem daje siłę by iść dalej, szukać, doświadczać, uzdrawiać, by pozbywać się  kolejnych zasłon iluzji, oddzielających nas od doświadczania siebie takimi jakimi jesteśmy w swojej istocie.

Zawsze tacy bylismy i zawsze tacy będziemy. 

W końcu odkrywasz, że Oświecenie nie jest czymś co się wypracowuje. Oświecenie się wybiera.

Już teraz jesteś oświecona/y, ale jakaś zasłona naszej percepcji karze nam myśleć że jest inaczej.

Już teraz jesteś wszystkim tym czym jesteś.

 

 

Jak to się ma do Soul Body Fusion i dlaczego chcę dzielić się  tą cudowną metodą?

 

Właśnie dlatego. By pomóc ci ściągnąć wszystkie zasłony, wszystkie iluzje oddzielenia od Siebie samej. Byś mogła/ mógł w końcu poczuć swoją Boskość w Sobie, tutaj teraz na Ziemi, w tym ciele.

Od lat prowadzę różne warsztaty , poznaję techniki uzdrawiania, i dzielę się nimi z Wami. Wszystkie mają wspólny mianownik.

 

 

Poznanie KIM JESTEŚ, ponowne połączenie ze swoją Dusza, wyższą  Jaźnią i byciem wspaniałym, pełnym mocy Twórca swojego życia.

 

 

Np. warsztaty malowania intuicyjnego Vedic Art, podczas których uczysz się  kreować z poziomu serca, i budzisz swój twórczy potencjał. Uzdrawianie rekonektywne, Reconnection, Theta Healing, to niezwykłe narzędzia, które również wspierają nas w drodze do Domu.


Soul Body Fusion okazuje się  jednak najprostszym i najpiękniejszym narzędziem jakiego przyszło mi się  nauczyć, które zawiera w sobie esencje tego czego SZUKAMY. Ponowne połączenie ze Sobą i niekończąca się  przygodę odkrywania siebie.

I właśnie jego prostota  i dostępność jest dla mnie kluczowa.

Wszyscy jesteśmy swoimi Mistrzami, a naszym naturalnym stanem jest samowystarczalność.

 

Na poczatku szukamy wsparcia za zewnątrz, ale kiedy dostaniemy juz narzędzia, wiemy, że sami jesteśmy w stanie sobie pomóc.

Dlatego doświadczenie Soul Body Fusion podczas sesji, a potem poznanie procesu na kursie, może być dla Ciebie przełomem do spełnionego życia.


Chcę dzielić się
SBF, by jak najwięcej ludzi na Ziemi, przebudziło swoje Światło i byśmy razem stworzyli cudowną Nową Ziemię.

 

Marze o tym by ludzie patrząc sobie w oczy widzieli zawsze swoje prawdziwe oblicze, jest jednak mozliwe kiedy kazdy z nas indywidualnie odkryje KIM JEST.

 

 

Przyłączysz się  do tej przygody?

 

 

 

Zapraszam na sesje Soul Body Fusion, polaczenia Duszy z Ciałem oraz kursy, po których będziecie mogli sami zapraszać światlo swojej Duszy i pomagać innym w przebudzeniu.

Ariana