Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   
Spotkanie z Jasnowidzem Małgosią Liniewicz - Amalą

 

Warszawa


 

Kiedy ostatnio szukałam odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań, nagle na mojej drodze pojawił się Anioł i odpowiedział na nie, przynosząc mi spokój i jasność kierunku mojego dalszego życia.

Tym aniołem była Małgosia Liniewicz - Amala, którą czułam zesłał mi Bóg. 

Wiem, że wielu z nas ma wątpliowści, chce się upewnić w swoich decyzjach, może nie do końca wie co jest dla niego najlepsze, w którym kierunku podążyć. 

Małgosia Liniewicz ma wrodzony dar jasnowidzenia. Podczas spotkania łączy się z Twoją Duszą i przekazuje informację do Ciebie samego, dotycząca każdej dziedziny życia.
Odpowiedź, która otrzymujesz to wskazówka by zrealizować najlepszy możliwy wariant twojego życia. To podpowiedź z poziomu twojego Wyższego Ja, które chce dla Ciebie jak najlepiej.  

Małgosia nie tylko jasnowidzi i MA ODPOWIEDŹ NA KAŻDE PYTANIE, ale sama jej obecność jest uzdrawiająca. Jest kanałem na uzdrawiającej energii, która rozświetla Ci drogę, uwalnia z blokad, usuwa przeszkody, a każdy po spotkaniu z nią jest spokojnieszy i lepiej się mu układa.

 

Serdecznie zapraszam na sesje indywidualne z Małgosią Liniewicz. Sesja to rozmowa, ok. 60 min. Małgosia zczytuje informację z Twojego pola i z wnętrzna Twojej Duszy, dlatego nie korzysta z kart, astrologii, bo jest to zbędne. Koszt sesji to 250 zł. 

Warszawa, ul. Chmielna 35/30

Zapisy Adriana Karima, 791 930 350, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Małgosia przyjmuje również w Gdyni i prowadzi sesje na telefon.