Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   
Portet Twojej Duszy
Całe życie czegoś szukamy, wydaje nam się, że spełnienie przyjdzie kiedy się szczęśliwie zakochamy, kiedy założymy rodzinę, będziemy mieli więcej pieniędzy… kiedy już to mamy okazuje się, że nadal czegoś nam brakuje.  

A tak na prawdę, ta wielka tęsknota, to tęsknota za sobą samym, za Bogiem, który jest w nas. Całe życie jest po to byśmy wrócili do domu i przypomnieli sobie kim jesteśmy w swojej istocie.

To najpiękniejsza przygoda jaka nam się trafia żyjąc tu na ziemi. Kiedy sama wyruszyłam w nią świadomie, każdego dnia jestem zaskakiwana swoim bogactwem.

Ta sama tęsknota dała mi inspirację, by z dnia na dzień zacząć malować. Tak odkryłam swoją twórczą naturę, naturę Stwórcy, a kolory stały się językiem mojej duszy.

Mój pierwszy obraz nazwałam Moja Dusza. Właściwie każdy kolejny mogłabym tak nazwać:)

 

Mój pierwszy obraz "Moja Dusza"

Dziś chciałabym zaproponować Tobie wyjątkowe SPOTKANIE.

 

 Jeśli i Ty tęsknisz za sobą, chciałabyś/chciałbyś poznać siebie lepiej, poznać kolory Twojej Duszy, mogę je dla Ciebie namalować – KOLOROWY PORTRET TWOJEJ DUSZY.

 

Jak go stworzę?

 

Połączę się z Tobą w medytacji i pozwolę by same ukazały się na płótnie kolory i formy, którymi się chce wyrazić Twoja Dusza. Obraz namaluję farbami akrylowymi na bawełnianym płótnie.

Co otrzymasz?

Obraz swojej Duszy. Obraz ma na celu zasilać Ciebie energią, której potrzebujesz, jest po to by pamiętać o sobie i swojej wyjątkowości, budzi nasz potencjał i inspiruje do działania w zgodzie z planem naszej Duszy.

Spiszę również wgląd i odczucia jakie miałam podczas tego radosnego spotkania. Zinterpretuję kolory których użyłam. Spiszę jakich jakości twojej duszy są one symbolem. Kolory te powiedzą również o potencjale, który należy rozwijać.

Wybiorę i zinterpretują 4 karty tarota Aura Soma.

To czytanie Duszy z Kolorów i Tarota odpowie na następujące pytania:

-  uzupełni i/lub potwierdzi informacje o tym, jakie są Twoje jakości, potencjał, misja, z którą przyszła Dusza i które chce przejawiać w życiu
- co jest twoim głównym wyzwaniem i lekcja, która teraz stoi przed Tobą. Będą ją symbolizowały kolory, których Ci obecnie potrzeba i powinno się nimi otaczać
- jakie jest Twoje tu i teraz, co udało ci się już osiągnąć w kontekście wyzwania
- jaka jest możliwa przyszłość, po przerobieniu wyzwania

 

 

         

 

 

 

Cztery karty tarota Aura Soma są zarazem wyborem 4 esencji energetycznych. Drugi lub trzeci to tz olejek terapeutyczny. Esencja ma właściwości przywracania harmonii na poziomie ciała, emocji, umysłu i duszy, poprzez usuwanie blokady energetycznej, z którą jest związane wyzwanie. Olejek wciera się w ciało w miejscu gdzie jest blokada.

 

Obraz mogę namalować w wybranym przez Ciebie rozmiarze, optymalnie 60 cm 60 cm.

 

Cena za obraz wraz z interpretacją, ze spisanym czytaniem duszy z Tarota i kolorów oraz 1 esencja energetyczna to 1000 zł.