Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   
Polecam
Moje obrazy w Twoim domu

 

Reprodukcje obrazów Adriany Karimy

Reprodukcje to wydruki komputerowe na płótnie, naciągnięte na drewnianą ramę. Reprodukcja wykończona jest miejscami, czasem w całości farbami akrylowymi, by uzyskać efekt jak najbliższy oryginałowi.

Reprodukcje można zamawiać w różnych rozmiarach.
To wspaniała alternatywna dla tych, którzy pragną cieszyć się Kolorami Duszy za przystępną cenę.

TUTAJ ZNAJDZIESZ LINK DO GALERII OBRAZÓW DOSTĘPNYCH W REPRODUKCJI I ICH CENY

 

 

 

 

Obraz w kuchni, rozmiar 70 x 100 cm                                       Obraz w salonie, rozmiar 70 cm x 70 cm

 

 

 

 

 

 

Obraz w kuchni, rozmiar 100 cm x 70 cm                                 Obraz w salonie, rozmiar, 50 cm x 70 cm

 

 

 

 
Portet Twojej Duszy
Całe życie czegoś szukamy, wydaje nam się, że spełnienie przyjdzie kiedy się szczęśliwie zakochamy, kiedy założymy rodzinę, będziemy mieli więcej pieniędzy… kiedy już to mamy okazuje się, że nadal czegoś nam brakuje.  

A tak na prawdę, ta wielka tęsknota, to tęsknota za sobą samym, za Bogiem, który jest w nas. Całe życie jest po to byśmy wrócili do domu i przypomnieli sobie kim jesteśmy w swojej istocie.

To najpiękniejsza przygoda jaka nam się trafia żyjąc tu na ziemi. Kiedy sama wyruszyłam w nią świadomie, każdego dnia jestem zaskakiwana swoim bogactwem.

Ta sama tęsknota dała mi inspirację, by z dnia na dzień zacząć malować. Tak odkryłam swoją twórczą naturę, naturę Stwórcy, a kolory stały się językiem mojej duszy.

Mój pierwszy obraz nazwałam Moja Dusza. Właściwie każdy kolejny mogłabym tak nazwać:)

 

Mój pierwszy obraz "Moja Dusza"

Dziś chciałabym zaproponować Tobie wyjątkowe SPOTKANIE.

 

 Jeśli i Ty tęsknisz za sobą, chciałabyś/chciałbyś poznać siebie lepiej, poznać kolory Twojej Duszy, mogę je dla Ciebie namalować – KOLOROWY PORTRET TWOJEJ DUSZY.
Więcej…
 
Polecam Książkę - Sztuka Duchowego Uzdrawiania
Joel S. Goldsmith

Prekursorka duchowego uzdrawiania Mary Baker Eddy napisała w jednej ze swoich prac:  Robić z choroby rzeczywistość, uważać ją za coś co się widzi i czuje – a potem usiłować ją leczyć wykorzystując do tego Boga jest myślowym szarlataństwem.

Temat ten pogłębił i rozwinął w swej książce Joel S.Goldsmith. Ten uznawany za jednego z największych nauczycieli duchowych XX wieku autor przekazał wizję leczenia i uzdrawiana chorób, niepodobną do żadnej innej – wizję znaną jedynie mistykom. Tak sam o tym napisał: Jeżeli Bóg ukazuje się jako indywidualna istota, to nie ma Boga oraz człowieka, nie ma Boga i ciebie, a zatem nie może być osoby idącej do Boga po coś. W ciągu lat, kiedy poświęcałem mój czas wyłącznie pracy uzdrawiania, w miarę jak pacjenci przychodzili do mnie, nauczyłem się nie patrzeć na nich jak na istoty ludzkie i nie wyglądać Boga, aby ich uzdrowił. Wiedziałem, że każdy, kto do mnie przychodzi jest Bogiem ukazującym się jako indywidualna istota i ta prawda odsłaniała harmonię i przywracała zdrowie.
Więcej…
 
Dobre strony

Linki do ciekawych stron. Ich tematyka to rozwój duchowy, świadomy i zdrowy styl życia, przekazy Nauczycieli, działaność twórcza.
Serdecznie zapraszam.

Więcej…
 
Muzyka na dziś

Niech dzwięki tej muzyki umilą Ci podróż po mojej stronie. 

 

 


Dziś dla Ciebie Snatam Kaur.

Mirabai - Guru Ram Das
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL