Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   

Kolory Duszy Ariany Karimy

 

Celem mojego tworzenia jest by wyrażać siebie i by poprzez obrazy transformować ciemność w Światło, nierównowagę w Równowagę. A efekt końcowy obrazów by był emanacją naturalnego stanu człowieka, czyli MIŁOŚCI, HARMONII, OBFITOŚCI, RADOŚCI.

 

Każdy z obrazów może rezonować z odbiorcą, bo każdy z nam ma podobne historie i w obrazach jest zawarta energia transformacji, której możemy świadomie lub podświadomie potrzebować. Dlatego obrazy, w jednej strony służyły mojej przemianie, a kiedy trafiają do innych osób mają wspierać każdą osobę, która na nie patrzy.

 

Moim marzeniem jest by światło moich obrazów, sięgało jak największa ilość osób.


Z radością też maluję na zamówienie, z intencją dobraną indywidualnie dla odbiorcy. Prowadzona przez Ducha, maluję zawsze to co ma pozytywnie wspierać odbiorcę. Kolorem więc wyrażam wewnętrzny świat, marzenia, nadzieje, zachwyt, oddaję naturę światła.


Kolory Duszy to słowa, które oddają esencję mojej twórczości. Kolory bowiem oddają świat uczuć. To język serca. Nie należy szukać znaczenia i interpretacji głową, a po prostu wczuć się z nie.

Forma pojawia się z inspiracji, która przychodzi kiedy nasycę się kolorem. To  często forma dodaje ostateczny sens obrazu. Forma to narzędzie umysłu. Używam jej świadomie by wyrazić symbolicznie uczucia.


Kolory Duszy to malarstwo intuicyjne, obrazy energetyczne, głównie abstrakcje malowanie na płótnie farbami akrylowymi lub olejnymi.


Oryginały obrazów są na sprzedaż, dostępne są również reprodukcje. zapraszam do sklepu www.koloryduszy.com

Wyjątkową ofertą są Portrety Duszy, który maluję i interpretuję. Tutaj dowiesz się więcej.

Kontakt: Ariana Karima, adriana@koloryduszy.pl, 791 930 350