Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   

Terminy Reconnection

Zabiegi indywidualne UzdrawianiaThe Reconnection wykonuję 
regularnie w Warszawie

Nauka Uzdrawiania

Warszawa - 15.10

Sesje uzdrawiania na odległość do dowolnego miejsca na świecie

Uzdrawianie rekonektywne - Reconnective Healing
There are no translations available.

O co by było gdyby Twoje uzdrowienie było możliwe już teraz i to na wszystkich poziomach? Jest to całkowicie możliwe!

Dzięki częstotliwości, na której opiera się UZDRAWIANIE REKONEKTYWNE-Reconnective Healing®, mają miejsca spektakularne uzdrowienia fizyczne, na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym.  To metoda wykraczająca poza dotychczas znane metody uzdrawiania energetycznego, bioenergoterapii.


To uzdrawiająca wibracja, której nie było dotąd na Ziemi. Badają ją od wielu lat naukowcy, zafascynowani jej fenomenem. Lekarze zachodzą w głową jak możliwe były uzdrowienie chorób, na które ich pacjenci cierpieli od lat.  

Podczas jednej do trzech 30-40 minutowych sesji dochodzi do uzdrowień wszelkiego rodzaju dolegliwości, od usunięcia bólu, po wyleczenie raka, AIDS, przywrócenie równowagi mentalnej, duchowej, cielesnej… 

Bardzo ważne jest w procesie uzdrawiania świadomość, że procesem kieruje nie uzdrowiciel, czy pacjent, a Wyższa Inteligencja. Uzdrowiciel jest kanałem dla wibracji, która doskonale wie, co jest dla każdego najlepsze. To praca poza ego.

Skuteczność reconnective healing jest absolutnie niezależna od tego, czy się w nie wierzy czy nie. Reconnective healing zawsze wpływa pozytywnie na osobę poddającą się sesji. Nie ma jednak żadnych gwarancji, że Reconnective Healing da dokładnie taki rezultat, jakiego pacjent oczekuje. Zawsze następuje uzdrowienie, które objawia się w formie najbardziej potrzebnej danej osobie na dany moment.   

Reconnective Healing® nie polega na przekazywaniu energii.
Pomaga ono w dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Universum. Ta właśnie ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie równowagi w każdej komórce ciała, a co za tym idzie - ich uzdrowienie.

Dr. Eric Pearl, światowej sławy uzdrowiciel, ojciec „Reconnection”, bo to do niego te wibracje dotarły po raz pierwszy mówi „Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum zamyśliło dla Ciebie.”

Ważne jest więc by przystąpić do sesji bez oczekiwań.

Dr. Eric Pearl wychodzi z założenia, że uzdrowienie ma miejsce na płaszczyźnie indywidualnie dopasowanej do każdego klienta. Nieraz są to zmiany widoczne natychmiast na zewnątrz, fizycznie, innym razem poprawa następuje po pewnym czasie, stopniowo, poprzez zmianę wzorców zachowania w życiu codziennym. Jeszcze innym razem następuje uwolnienie od traumy, strachu, agresji lub innych negatywnych emocji.


Każdy sam decyduje o tym, jakie zmiany do siebie dopuścić, oraz jak intensywnie, zarówno fizycznie jak i psychicznie zmiany te będą odczuwane. Sukces uzdrowienia może pokazać się nawet po jednej sesji, szczególnie u dzieci. W niektórych przypadkach mogą być konieczne dodatkowe sesje, jednak często nie ma potrzeby, aby przeprowadzać reconnective healing regularnie, przez dłuższy okres czasu. Chyba, że chodzi o osoby bardzo schorowane, lub już starsze, z wieloma dolegliwościami. Na ogół jednak wystarcza jedna do trzech sesji. Klient sam decyduje, czy ma potrzebę, aby raz jeszcze poddać się leczeniu. Energia wprowadzona do organizmu jeszcze przez dwa tygodnie pracuje w każdej komórce ciała, trzeba dać jej czas na spełnienie swoich leczniczych zadań. Ogólnie proces reconnective healing można nazwać podwyższeniem częstotliwości wibracji organizmu na wszystkich jego poziomach.


Odczucia podczas sesji

Każdy pacjent ma inne odczucia podczas sesji, może to być np. ciepło, zimno, falowanie, unoszenie, mrowienie, poczucie rozprzestrzeniania się, czucie nieopisanych zapachów czy widzenie bajecznych kolorów, czucie obecności istot świetlistych, aniołów, opiekunów..  Bardzo często pacjenci mają wizje, które dają im zrozumienie żródła ich problemów, są wskazówkami, co mają dalej robić.
Może też pojawić się ból w miejscach które były do tej pory chore, ale oznacza to jedynie, że właśnie tam działa energia i następuje uwolnienie.
Czasem po zabiegach w ramach procesu powracania do rówowagi osoby chorują. Też jest wszystko w porządku. Chorba jest ważną częścią procesu, niezbędnym odpoczynkiem, regeneracją, oczyszczeniem, czasem na przemyślenia, by mogło nadejść nowe.

Zapraszam do poczytania relacji z sesjiJak wygląda sesja?

 

Podczas sesji w gabinecie, pacjent leży na stole do masażu i ma zaknięte oczy. W otoczeniu nie ma żadnych dodatkowych bodźców, dzwiękowych, czy zapachowych. Te mogą się natomaist pojawić samoczynnie w wyniku przepływu wibracji.
Podczas sesji nie dotykam pacjenta. Skupiam sie jedynie na odbieraniu energii, dla której jestem kanałem i pozwalam by ta sama szła tam, gdzie tego najbardziej potrzenuje dana osoba. Wykonuję ruchy rękoma, zmieniam miejsce, idę gdzie "woła mnie energia". Najczęściej tam, gdzie trzymam ręce jest dużo reakcji w ciele. Po sesji rozmawiamy o odczuciach.

Podczas sesji na odległość, umawiam się na konkretny dzień i godzinę. Na czas sesji osoba korzystająca z sesji powinna się położyć, zagwarantować by nikt jej nie przeszkadzał. Niech przestrzeń będzie bez muzyki, kadzideł czy świeczek. Podczas sesji należy skupić się na odbieraniu, na pojawiających się odczuciach. Można też zasnąć. Warto być otwartym na kazdy rodzaj odczuć. Nie trzeba mieć intencji na uzdrowienie.  
Po sesji rozmawiam o tym, co miało miejsce i jakie do było dla Państwa doświadczenia.


Uzdrawianie nie kończy się w momencie skończenia sesji, właściwie wszystko się dopiero zaczyna. Energia będzie teraz krążyć w ciele i wszystkich komórkach, więc jeśli ktoś ma  jakieś odczucia jeszcze po zabiegu wszystko jest w porządku.


Metoda jest znana na świecie od 15 lat, w Polsce od bardzo niedawna. Można o niej poczytać w książce Erica Pearl'a "Połączenie ze Źródłem. The Reconnection"

 

Cena za sesję

 

Indywidualna sesja uzdrawiania rekonektywnego na miejscu lub na odległość kosztuje 200 zł.
Przy zdecydowaniu się na 3 sesje, 150 zł za sesję. By doświadczyć pełni procesu uzdrawiania, zaleca się 3 sesje.

Wspaniałe efekty daje uzdrawianie, na które decyduje się cała rodzina. Można zlecić uzdrowienie dla kogoś, nawet jeśli dana osoba nie wierzy w uzdrawianie, ani nie wie, że ma sesję. W takim wypadku robię sesję na odległość. 
Istnieje możliwość zrobienia sesji w jednym czasie dla np 2 osób. Osoby przychodzą razem. A w przypadku sesji na odległość zainteresowane osoby, poddają się sesji o danej godzinie, ustalonego wcześniej dnia. 
Cena sesji na miejscu lub na odległość dla 2 osób to 200 zł.

Robię również grupowe sesje uzdrawiania, głównie w Opolu, Warszawie i przy okazji wykładów o Reconnection na terenie Polski.

 

Gdzie robię sesje?


Zapraszam na sesje Uzdrawiania Rekonektywnego w Warszawie oraz sesje na odległość z dowolnego miejsca na świecie.  
Robię również sesje w następujących miastach Polski: Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Jelenia Góra, Lublin, Szczecin, Łódź

Adriana Karima – Reconnective Healing Practitioner

 

Mój portret Aury podczas sesji Uzdrawiania

Miałam wyjątkową okazję udokumentować jak zmienia się moja aura podczas zabiegu uzdrawiania rekonektywnego na odległość.
Aurę namalowała Regina Sidorkiewicz.
Podczas sesji pojawiła się nade mną istota świetlista, w formie wielkiego anioła, który połączył się ze mną przez czakrę korony. Cała aura się powiększyła i zharmonizoawała. Serce zaczęło emanować piękną energią miłosci (kolor różowy) z niego szła energia na boki. Ręce mieniły się różnymi kolorami, były najczęściej pomarańczowe.
Byłam cała zalana pomarańczowymi falami światła - najwyraźniej była to energia najbardziej potrzebna danej osobie.
Koło glowy pojawiło się bardzo dużo fioletu, koloru mistycyzmy, ducha.

Ja sama miała niezwykłe odczucia, potężnej obecności

Aura uzdrowiciela podczas zabiegu

Relacja Kariny, która miała sesję uzdrawiania, której zapis został uwieczniony podczas malowania aury

"Bardzo dziękuję za tą niezwykłą energię, którą miałam przyjemność odczuć :).
Na początku ciężko mi było uwolnić się od natłoku myśli, ale w końcu udało mi się nastawić na odbiór i wtedy poczułam jak niesamowicie ciężkie jest moje ciało, miałam wrażenie, że nawet gdybym chciała poruszyć ręką albo nogą to nie dałabym rady. Czułam mrowienie w całym ciele, a potem nagle poczułam jakbym leżała w takim głębokim brązowo-pomarańczowym kielichu, którego ściany zasysane są ku górze, do nieba...i ja zasysana byłam razem z tymi ścianami. Widziałam nad sobą taki żółto złoty otwór w niebie i miałam wrażenie jakby wzdłuż mojego kręgosłupa biegł wir wibrującej energii (taki na kształt trąby powietrznej), a gdy moje myśli na moment uciekły...nad moją głową ukazały się żółto-złote plamki, które przyciągnęły je z powrotem :)

Niesamowite przeżycie :) napewno będę chciała przeżyć je ponownie :) Tak rzadko mam okazję poczuć się w pełni harmonijnie, że nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo za tym uczuciem tęsknię."

Odczucia po około 3 tygodniach po sesji

"U mnie za sprawą sesji wygładził się codzienny chaos. Nadal jest wiele spraw "na wczoraj", terminy gonią i coś potrafi niezbyt pozytywnie zaskoczyć, ale o wiele łatwiej przychodzi mi się w tym wszystkim odnaleść i cały czas mam przy sobie kogoś gotowego do pomocy. Mam wrażenie, że dostaję swoje życiowe lekcje od razu ze "ściągawką" od Pana Boga :) pojawia się problem i tuż obok od razu jest rozwiązanie. Wczesniej tego nie dostrzegałam."

Karina

Poczytaj więcej relacji z sesji uzdrawiania

 

 

FILMY O UZDRAWIANIU REKONEKTYWNYM

Wywiad ze Adrianą Karimą oraz Camilą Vatral dla niezaleznejtelewizji.pl

 

 

NATYCHMIASTOWE UZDROWIENIE - SESJA ERYKA PEARLA