Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   

Terminy Reconnection

Zabiegi indywidualne UzdrawianiaThe Reconnection wykonuję 
regularnie w Warszawie

Nauka Uzdrawiania

Warszawa - 15.10

Sesje uzdrawiania na odległość do dowolnego miejsca na świecie

Połączenie ze Źródłem - The Reconnection
There are no translations available.

To połączenie z Uniwersum, z naszym prawdziwym JA, wewnętrznym Mistrzem, czego skutkiem jest uzdrowienie, przyspieszenie Rozwoju i niezwykła przemiana na wielu poziomach.


Połączenie ze źródłem jest jak wejście na rakietę, która dąży do celu, a nim jest nasze spełnione życie w zgodzie ze sobą, planem naszej Duszy.  Reconnection to ponowne zjednoczenie , któremu poddajemy się tylko raz w życiu, by stać się jednością z tą wibracją. Człowiek, który zdecydował się na  „połączenie” czuje się prowadzony, chroniony, w równowadze emocjonalnej i psychicznej niezależnie od sytuacji.

 

 

Reconnection następuje poprzez ponowne połączenie naszego pola magnetycznego z polem całego wszechświata, poprzez system linii (axiotonal system). To system nieskończonych linii, łączących wszystko ze wszystkim. Odbudowując to połączenie ponownie czujemy się częścią Całości, wszystkiego, co nas otacza. A to daje nam balans energetyczny, poczucie harmonii i równowagi wewnętrznej.

 

Podczas podłączania aktywowane zostają nowe linie, które pozwalają na wymianę światła i informacji. Linie te są odpowiedzialne za przepływ energii do naszego systemu energetycznego. Następuje podłączenie pozostałych łańcuchów DNA i integracja z kanałami dającymi dostęp do wielu wymiarów świadomości.

 

Podłączenie jest to forma zabiegu odrębna i odmienna od Reconnection Healing.
Nie jest możliwe przeprowadzenie jej na odległość.
Połączenie odbywa się w dwóch etapach, które muszą nastąpić po sobie w przeciągu 72 godz. Każdy etap trwa około 40 minut. Sesja uzdrawiania powinna być poprzedzona sesją uzdrawiania rekonektywnego.

Cena Podłączenia ma wymiar symboliczny i jest niezmienna - odgórnie ustalona przez Erica Pearla - wynosi 333$. Ma symbolizować wymianę energetyczną na poziomie wibracji 333.
 

 

Sama sesja jest dla pacjenta niezapomnianym doświadczeniem. Każdy przechodzi ją inaczej, pojawiają się  np.: intensywne doznania w ciele, czuje się zapachy, słyszy się dźwięki, widzi kolory, pojawiają się niezwykłe wizje, pełne światła, miłości, czuje się obecność opiekunów, aniołów, mogą przychodzić wglądy.

Po sesji mogą dziać się CUDA. To, co nie współgra z nową wibracją odchodzi, pojawiają się nowe możliwości, zmienia się sposób patrzenia na świat, poszerza się świadomość kim jesteśmy, jaki jest plan naszej duszy. Poprawia się zdrowie, wychodzimy na prostą. Mogą pojawić się  nowe talenty, dary (np. jasnowidzenie), większa sensytywność, widzenie rzeczy takimi jakimi są. Wibracja ta daje mnóstwo siły i odwagi, by iść za swoimi marzeniami. 


To szansa na całkowitą zmianę życia.  Zapraszam na sesje podłączania – Reconnection w Warszawie.   
Mogę robić sesje również podczas moich pobytów w następujących miastach: Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Jelenia Góra, Głogów

 

Adriana Karima

 

 

 

O RECONNECTION z książki dr. Erica Pearla " POŁĄCZENIE ZE ŹRÓDŁEM "

"... wszyscy przychodzimy na ten świat z określonymi ograniczeniami. Jako ludzkość już dawno temu oddzieliliśmy się od energetycznego promieniowania, które dostrajało nas do naszych ciał, do pola energii otaczających nas osób, jak też do energii Ziemi i Wszechświata.

W jaki sposób doszło do tej separacji? Być może prawdziwa jest historia, która opowiada o konflikcie w społeczności Plejadian, a być może nie. Nie mogę na ten temat wypowiadać się z całkowitą pewnością. uważam jednak, że nasz los nie zawsze musiał być taki, jakim jest w chwili obecnej. każda starożytna kultura, włączając w to kulturę starożytnej Grecji ( tę cywilizację uważa się za podstawę cywilizacji Zachodu ) przekazuje opowieści o istnieniu dawnego, starożytnego, doskonałego świata. Nie było w nim wojen, ani też chorób. Były to krainy szczęścia, jak SHangri-La czy Atlantyda.
Potem nastąpił pewnego rodzaju upadek. Odłączyliśmy się od sił, które utrzymywały nas w stanie szczęścia i miłości. Nastąpiła separacja. Niektórzy ludzie łącza ten upadek z tym co wydarzyło się w ogrodzie Edenu. Inni uważają, że upadek i separacja nastąpiły jeszcze wcześniej.

Istnieją nieznaczne różnice, lecz ogólnie rzecz biorąc ta historia ma charakter uniwersalny, zawiera się w naszej nieświadomości i w naszych genach.
Proces Rekoneksji przywraca nam głęboką, gatunkową pamięć, na różne sposoby ponownie łączy z doświadczeniami Złotego Wieku, z całością życia, w której egzystowaliśmy u zarania dziejów. Nie jest to jedynie proces cofania się . Dzięki niemu posuwamy się również do przodu, ku czemuś nowemu. Osiągamy nową , całościową integrację, która stanowi podstawę prawdziwego, ewolucyjnego uzdrawiania.

Możemy mówić o " cofaniu ". Jednak uzdrawianie, o którym tutaj mówimy, nie istniało w toku dotychczasowej historii. W dawnych czasach ludzki gatunek był bardziej zintegrowany, zharmonizowany, lepiej połączony z polem energii uniwersalnej. Nie były wówczas potrzebne częstotliwości, które miałyby dokonać Rekoneksji. Nasz ewolucyjny rozwój - jako ludzkości i cywilizacji - doprowadził do punktu, w którym możemy przyjąć nowe częstotliwości . Osiągnęliśmy wreszcie właściwy poziom i te nowe częstotliwości przenikają nasze życie....."