Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   
Soul Body Fusion
There are no translations available.


 

PROCES, KTÓRY PRZYWRACA JEDNOŚĆ DUSZY I CIAŁA

 

Połączenie duszy z ciałem to nasz naturalny stan.

Dlaczego więc tak często mamy poczucie, że duch i ciało nie są zestrojone? czujemy się nieugruntowani albo jakbyśmy tu nie należeli? czujemy, że powinniśmy mieć więcej energii, lepsze zdrowie, obfitość, czuć radość, miłość, ale nie możemy po to sięgnąć?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone.

Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha. Na wiele sposobów zagubiliśmy energetyczną tonację, która umożliwia całkowite stopienie się naszej boskości z naszym człowieczeństwem.

Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie. Gdy „więcej” naszego ducha łączy się z komórkami naszego ciała, powoduje to niezaprzeczalną i wyraźną zmianę. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości, w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens wspierane są z najwyższych wymiarów.

 

Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć. Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz swojemu ograniczonemu, trójwymiarowemu ja drzwi do doświadczania nowych rzeczywistości, poza czasem i przestrzenią.
Pojawiają się zdarzenia, które dla małego ja wyglądają zupełnie jak cuda. Gdy na scenę wkracza twoje większe JA, zmiany, które z czysto fizycznego punktu widzenia wydają się niemożliwe, albo wymagające dużo czasu i wysiłku, stają się niemal natychmiastowe.

Kiedy twoja dusza i ciało funkcjonują jako jednolita całość, niczego nie brakuje. Jako jedność jesteś najwyższą, kreatywną siłą i suwerenną jednostką.
To twoja własna dusza jest brakującą częścią twojego potencjału.
Jedną z najważniejszych rzeczy jakie możemy zrobić dla naszego rozwoju duchowego, to przygotować swoje ciała fizyczne aby mieściły więcej duchowego światła i mocy. 

Dostęp do twoich rozległych talentów jest tym, co czyni Soul Body Fusion tak potężnym procesem, który przynosi nieraz spektakularne rezultaty.

 

 

Soul Body Fusion to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem, jakie może ono utrzymać.
Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości.

Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic.

Soul Body Fusion powoduje interaktywny proces, w którym dusza stymuluje komórki do harmonizowania się z coraz wyższymi częstotliwościami. Tym samym jest to ewolucyjny katalizator, otwierający bramy przyspieszonego rozwoju i wzrostu.

 

To niezwykle narzędzie, które pozwala nam doświadczać powrotu do równowagi na każdym poziomie:

 • fizycznym, materialnym – uzdrowienie, przemiana na poziomie ciała, uziemienie, przyciąganie obfitości, materializowanie swoich pragnień
 • emocjonalnym – uzdrowienie traum, depresji, powrót do radości życia
 • mentalnym - zmiana w percepcji życia, pozytywne, inspirowane Dusza myślenie
 • duchowym - przyspieszony rozwój świadomości, przebudzenie zdolności paranormalnych, niekończąca się przygoda w odkrywaniu KIM JESTEŚ

·        a to wszystko by doświadczyć Oświecenia i przejawić swoja pełnię, boskość w ciele, co jest ostatecznym naszego życia na Ziemi

 

Soul Body Fusion jest dla KAŻDEGO, gdyż umożliwia dostrojenie naszego obecnego Ja, niezależnie na jakim poziomie rozwoju jesteśmy,  zawsze z jeszcze wspanialszymi, mającymi więcej światła i bardziej kosmicznymi aspektami naszej Duszy.

Kazdy doświadcza przemiany, jest ona zawsze dopasowana do potrzeb i momentu życia danego człowieka.

Światło Duszy wchodząc w nasze Ciało, rozpuszcza, rozświetla, uzdrawia wszystko to co zebraliśmy podczas tego życia i poprzednich, a co przeszkadza nam by ucieleśnić potencjał naszego nieograniczonego Ducha

Po SBF możesz spodziewać się zmian w relacjach, zdrowiu pracy, przepływie obfitości do twojego życia.

Czy jesteś gotowy/a na wielkie zmiany?

 

Kto robi Soul Body Fusion?

 

Sam proces jest magiczny, działa na zasadzie Intencji, a zarządza nim w całości Twoja Dusza.
oznacza to ze ani ja, jako osoba towarzyszaca Fuzji, ani Ty, nic nie możemy popsuć, bo nie my, to robimy:)

Nie ma możliwości pomyłki czy jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.

Nawet jest w wyniku SBF zmienia się nasze życie, „tracimy” stare życie, czasem kończą się relacje, praca, miejsce zamieszkania... to tylko dlatego ze tego właśnie chcemy na poziomie naszej Duszy. Zmiany są zawsze dla naszego najwyższego dobra. Jeśli zachorujemy po sesjach to jest tylko niezbędny czas na oczyszczenie, odpoczynek, detox, bez którego trudno będzie nam przyjąć bardzo wysoka wibracje, jaka jest nasza Dusza

 

Rola Praktyka Soul Body Fusion

 

Kiedy wykonuję Fuzje Twojej Duszy z Twoim Cialem jestem towarzyszem Twojej podróży.

W pełnym zaufaniu do procesu, którym zarządza Twoja Dusza, jestem w pełni obecna, utrzymuję intencję, podtrzymuje wysokorezonansowe pole i pomagam Tobie utrzymywać właściwą postawę by było to dla Ciebie wyjątkowe doświadczenie.

Wynik nie zalezy ani od Ciebie ani od mnie. Nie mogę więc obiecać i zagwarantować w jakiej formie się objawi, połączenie, uzdrowienie. By się zadziało nie muszę też nic wiedzieć o Tobie.

To Ty bedziesz zaskoczona/y tym co ma przygotowane dla Ciebie Twoja Dusza.

 

Ile trwa?

 

Najpierw zalecane jest wykonanie 3 sesji w ciagu 21 dni
1 sesja trwa 2 razy po 10 minut
2 sesja odbywa się  po tygodniu i trwa 2 razy po 10 minut
3 sesja obydwa się  po 3 tygodniach od 1 sesji i trwa tyle samo

Czasami czas sesji zmienia się  w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta

Proces można potem powtarzać nieskończoną ilość razy, a każdy z nich pozwala nam wprowadzać do naszego życia, ciała coraz więcej światła, Światła, którym ostatecznie jesteśmy.

Wspaniale jest móc korzystać z tego narzędzia codziennie, choćby parę minut i codziennie podwyższać swoje wibracje. Dlatego najlepiej nauczyć się  tego procesu na kursie, by pomagać sobie i innym.

 

Jak odbywa sie sesja?

 

Sesja Soul Body Fusion może mieć miejsce podczas osobistego spotkania jak również na odległość

Nie wymaga ona wcześniejszego przygotowania, ważne by podczas sesji mieć czas tylko dla siebie, w ciszy.

Na sesje na odległość umawiamy się  na konkretny dzień i godzinę. Sesja może odbyć się  na telefon, skype, lub bez nawet bez tego kontaktu, po wcześniejszym ustaleniu zasad spotkania. SBF działa zawsze, niezaleznie od zewnętrznych warunków, poza czasem i przestrzenią.


Fuzje można zrobić komuś bez jego woli. O tym ile światła zechce przyjąć dana osoba zadecyduje jego Dusza. SBF zadziała mimo braku wiary danej osoby.

Tak samo można zlecić sesję na odległość dla nieznajomego.


Odczucia podczas sesji

 

Odczucia każdy ma indywidulane, od intensywnych po żadne. Ilość i intensywność odczuć nie określa czy fuzja miała miejsce i czy działa.  Połączenie i jego efekty są zawsze.

Można nic nie czuć podczas wykonywania sesji, ani osoba wyknujaca fuzje ani pacjent.

Czasami bolą uzdrawiające się miejsca.

Często występujące odczucia to:

ciepło, falowanie, przepływ energii, elektryczne odczucia, łaskotanie, błogość, intensywne bicie serca, drganie ciała, kołysanie się  ciała, ciężkość, mdłości, smutek, euforia, wolność…

 

Cokolwiek się  pojawia lub nie pojawia, jest w porządku.

 

 

Ile kosztuje i gdzie można jej doświadczyć?

 

Pojedyncza sesja kosztuje 200 zl

3 sesje na miejscu, lub na odległość kosztują 450 zl

Każda kolejna sesja kosztuje 100 zl

Zapraszam na sesje indywidualne w Warszawie. ul. Książkowa 52h i gdziekolwiek jesteś na odległość

 

Nauka Soul Body Fusion

 

SBF można się  nauczyć podczas jednodniowych warsztatów, które prowadzę na terenie Polski, głównie w Warszawie.

Podczas zajęć:

 

 • dowiesz się wszystkiego o fenomenie SBF, jak działa
 • poznasz przyklady, jak zmieniła życie tysięcy ludzi na całym świecie
 • dowiesz się co mówi o SBF nauka
 • doświadczysz minimum 1 fuzji
 • Nauczysz się robienia Soul Body Fusion dla siebie i innych
 • dowiesz, jak możesz jeszcze inaczej pracowac z tym narzedziem np dla zwierzat czy sytuacji do uzdrowienia..
 • otrzymasz Certyfikat Praktyka Soul Body Fusion 

Wrócisz do domu odmieniony/a i z radością będziesz dzielić się tym darem z innymi

 

Zapraszam na warsztaty Soul Body Fusion

Poznań, 18.11
Warszawa, 25.11
Opole, 9.12
Gdańsk, 12

więcej

Serdecznie zapraszam

Ariana