Polish (Poland)English (United Kingdom)
Text Size
   
Recomended websites
Dobre strony
There are no translations available.

Linki do ciekawych stron. Ich tematyka to rozwój duchowy, świadomy i zdrowy styl życia, przekazy Nauczycieli, działaność twórcza.
Serdecznie zapraszam.

 

www.reconnection.com.pl - zapraszam na stronę poświęconej nowej formie UZDRAWIANIA. Dzięki częstotliwości, której nie było dotąd na Ziemi, możliwy jest natychmiastowy powrót do równowagi fizycznej, mentalnej, duchowej i emocjonalnej. Reconnective Healing® to uzdrawianie, które wykracza poza dotychczas znane techniki i jest czymś więcej niż uzdrawianiem energetycznym. 

To najbardziej spektakularna metoda uzdrawiania z jaką się spotkałam i dziś sama nią pracuję. 

 

 

www.artakiane.com - Akiane jest niezwykłą młodą malarką i poetką. Dziś mam jedynie 16 lat. Maluje natchniona wizjami od Boga od najmłodszych lat. Jej dzieła poruszają każde serce, są znane na całym świecie. Poznaj je i Ty!

 

 

 www.aquabal.pl

Zapraszam na stronę poświęconej życiu seksualnemu. Strona należy do mojej przyjaciółki Karo Aquabal, trenerki życia seksualnego, doradcy w zakresie relacji intymnych i adeptki duchowej seksualności. karo zaprasza na swoje warsztaty i sesje indywidulane.

 

www.moonandhills.com
Zapraszam
na niezwykle inspirującą stronę pięknej Joginki, Szamanki i Artystki, Patrycji. Znajdziecie tam kolekcję pięknych ubrań w klimacie duchowym, biżuterię i wiele innych unikatowych wyrobów. Polecam. Strona pełna prawdziwych estetycznych doznań.

 

 

 www.lekabel.com
Pomoc w leczeniu ciała i duszy, moc ziół, dźwięku i myśli.
Strona wspaniałego uzdrowiciela, zielarza, kręgarza i mistrza Gongu, Stanisława Olszewskiego.
Stosując różne naturalne metody i środki: zioła, zrównoważone odżywianie, kamertony, dzwonki, gongi, masaże i
zabiegi manualne, soulwork system coaching, pomaga w usuwaniu dolegliwości układu: nerwowego, oddechowego, trawienia, krążenia, kostnego, hormonalnego, moczowego, oczu, immunologicznego, mięśniowego, przemiany materii i w nałogach

 Prosperita
Strona filozoficzno- ezoteryczna. autorką jej jest Bogusława M. Andrzejewska. 
Znajdziecie tam informacje na następujące tematy: Prosperita, Deepak Chopra, Uzdrawianie, Czakry, Anioły, Reiki , Afirmacja, Mapa Marzeń , Evelyn Monahan, Żywioły, Aura Soma, Vedic Art, Felinoterapia, Sny, Numerologia, Astrologia, Astrologia Wedyjska, Kursy i horoskopy, Lektury, Dalaj Lama, Wojownik Światła, Channeling, Religie, Obrazy i inne
 

Alex Grey - zapraszam na oficjalną stronę wybitnego artysty duchowego. Zachwyca mnie precyzją, z jaką oddaje wizje świata duchowego, pokazuje człowieka jako istotę energetyczną, tak jak nikt dotąd. Zobaczcie koniecznie.

 

 http://www.terapieduszy.pl/ 
Zapraszam do świata kolorów, olejów, ziół, kamieni szlachetnych Elisabeth Dumana. Tak samo jak mnie zafascynował ją system Aura Soma, dzięki któremu moża czytać duszę z kolorów.

 

 http://www.angeltherapy.com/

To oficjalna strona Doreen Virtue, prawdziwego wcielonego Anioła.
Doreen to znana na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów - jest doktorem psychologii i, zanim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat kierując szpitalnym wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia – ostrzegł ją wtedy anioł – choć wtedy nie wierzyła w nie. Od tamtej pory stale rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i kilka wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami. Jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć korzystać z dobrodziejstw komunikowania się z nimi.
Mam nadzieję, że uda się zaprosić Doreen do Polski, by podzieliła się z nami szeroką wiedzą o aniołach.

 www.plejadianie.pl
Strona o moich gwiezdych przyjaciołach. Ich przekazy zmieniają świadomość, Przeczytajcie koniecznie serię książek Barbary Marciniak, "Zwiastuni Świtu", będącymi przekazami Plejadian.
 

www.wingmakers.pl
Kiedy zaczniesz czytać mądrości Wingmakersów, nie będziesz mógł przestać. Wiedza ta niesamowicie poszerza horyzonty myślowe. Wingmakers pokazują nam nasz potencjał, uczą jak się doskonalić, jak żyć, przemawiają do nas poematami, obrazami, przekazami filozoficznymi. Wspaniała przygoda.

Wielcy Mistrzowie mówią do nas każdego dnia. Na stronie Przesłania, znajdziecie aktualne przekazy Jezusa, Matki Boskiej, Buddy, Zaratrusty, Sziwy, Nauczycieli Wielkiego Białego Bractwa, Saint Germaina, El-Morya.
Dla Wojowników Światła.
  
 
http://www.zlotabrama.pl
Ośrodek Rozwoju Osobistego "Złota Brama" zaprasza na life-coaching, Warsztaty, Ceremonie, Grę SATORI oraz spotkania indywidualne według metody Colina Tippinga (Radykalne Wybaczanie) oraz EFT- Techniki Emocjonalnej Wolności (tapping). Strona Sylwii Kalinowskiej.

Metoda Radykalnego Wybaczania odmienia życie człowieka, zmieniając perspektywę widzenia naszej przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Dotyczy to zwłaszcza obszaru związków z ludźmi. W przeciwieństwie do innych form wybaczania, Radykalne Wybaczanie jest łatwe do stosowania i daje natychmiastowe efekty, ponieważ umożliwia wyjście z roli ofiary.

EFT - EFT (Emotional Freedom Techniques) Techniki Emocjonalnej Wolności, to jedna z form samopomocy. Technika polega na opukiwaniu palcami odpowiednich punktów meridianowych oraz pracy pomagajacej całkowicie skoncentrować się na problemie. Opukiwanie punktów meridianowych usuwa konkretne zaburzenie w układzie energetycznym, dzięki czemu wraca on do stanu równowagi i problem, z którym pracujemy, znika.

www.agnieszkajurko.pl
Inspirujące warsztaty, artykuły i książki zamieszczone na tej stronie pomagają nawiązanie kontaktu z własną, wewnętrzną mądrością, intuicją oraz pomagają odkryć nowe pasje i talenty.
MERKABA.com.pl
Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Warsztaty Merkaba w Polsce i Egipcie (+ zwiedzanie i medytacje m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa).