Dobre strony – zbiór interesujących witryn internetowych

Linki do ciekawych stron. Ich tematyka to rozwój duchowy, świadomy i zdrowy styl życia, przekazy Nauczycieli, działalność twórcza.
Serdecznie zapraszam.

www.reconnection.com.pl – zapraszam na stronę poświęconej nowej formie UZDRAWIANIA. Dzięki częstotliwości, której nie było dotąd na Ziemi, możliwy jest natychmiastowy powrót do równowagi fizycznej, mentalnej, duchowej i emocjonalnej. Reconnective Healing® to uzdrawianie, które wykracza poza dotychczas znane techniki i jest czymś więcej niż uzdrawianiem energetycznym.

To najbardziej spektakularna metoda uzdrawiania z jaką się spotkałam i dziś sama nią pracuję.

akiane.com – Akiane jest niezwykłą młodą malarką i poetką. Dziś mam jedynie 16 lat. Maluje natchniona wizjami od Boga od najmłodszych lat. Jej dzieła poruszają każde serce, są znane na całym świecie. Poznaj je i Ty!

www.moonandhills.com – zapraszam na niezwykle inspirującą stronę pięknej Joginki, Szamanki i Artystki, Patrycji. Znajdziecie tam kolekcję pięknych ubrań w klimacie duchowym, biżuterię i wiele innych unikatowych wyrobów. Polecam. Strona pełna prawdziwych estetycznych doznań.

www.lekabel.com – Pomoc w leczeniu ciała i duszy, moc ziół, dźwięku i myśli. 
Strona wspaniałego uzdrowiciela, zielarza, kręgarza i mistrza Gongu, Stanisława Olszewskiego.
Stosując różne naturalne metody i środki: zioła, zrównoważone odżywianie, kamertony, dzwonki, gongi, masaże i 
zabiegi manualne, soulwork system coaching, pomaga w usuwaniu dolegliwości układu: nerwowego, oddechowego, trawienia, krążenia, kostnego, hormonalnego, moczowego, oczu, immunologicznego, mięśniowego, przemiany materii i w nałogach.

prosperita.edu.pl – Strona filozoficzno- ezoteryczna. autorką jej jest Bogusława M. Andrzejewska.

Znajdziecie tam informacje na następujące tematy: Prosperita, Deepak Chopra, Uzdrawianie, Czakry, Anioły, Reiki , Afirmacja, Mapa Marzeń , Evelyn Monahan, Żywioły, Aura Soma, Vedic Art, Felinoterapia, Sny, Numerologia, Astrologia, Astrologia Wedyjska, Kursy i horoskopy, Lektury, Dalaj Lama, Wojownik Światła, Channeling, Religie, Obrazy i inne.

Alex Grey – zapraszam na oficjalną stronę wybitnego artysty duchowego. Zachwyca mnie precyzją, z jaką oddaje wizje świata duchowego, pokazuje człowieka jako istotę energetyczną, tak jak nikt dotąd. Zobaczcie koniecznie.

 

 

aura-soma.pl – Zapraszam do świata kolorów, olejów, ziół, kamieni szlachetnych Elisabeth Dumana. Tak samo jak mnie zafascynował ją system Aura Soma, dzięki któremu można czytać duszę z kolorów.

 

 

www.angeltherapy.com – To oficjalna strona Doreen Virtue, prawdziwego wcielonego Anioła.

Doreen to znana na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów – jest doktorem psychologii i, zanim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat kierując szpitalnym wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia – ostrzegł ją wtedy anioł – choć wtedy nie wierzyła w nie. Od tamtej pory stale rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i kilka wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami. Jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć korzystać z dobrodziejstw komunikowania się z nimi.

Mam nadzieję, że uda się zaprosić Doreen do Polski, by podzieliła się z nami szeroką wiedzą o aniołach.

www.plejadianie.pl – Strona o moich gwiezdnych przyjaciołach. Ich przekazy zmieniają świadomość, Przeczytajcie koniecznie serię książek Barbary Marciniak, “Zwiastuni Świtu”, będącymi przekazami Plejadian.

www.wingmakers.pl – Kiedy zaczniesz czytać mądrości Wingmakersów, nie będziesz mógł przestać. Wiedza ta niesamowicie poszerza horyzonty myślowe. Wingmakers pokazują nam nasz potencjał, uczą jak się doskonalić, jak żyć, przemawiają do nas poematami, obrazami, przekazami filozoficznymi. Wspaniała przygoda. Wielcy Mistrzowie mówią do nas każdego dnia. Na stronie Przesłania, znajdziecie aktualne przekazy Jezusa, Matki Boskiej, Buddy, Zaratrusty, Sziwy, Nauczycieli Wielkiego Białego Bractwa, Saint Germaina, El-Morya.
Dla Wojowników Światła.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *