Aura Soma – terapia kolorami, czytanie duszy

Poznawanie siebie za pośrednictwem energii barw.

 

Kiedy dowiedziałam się o kursie Aura Soma, coś mi mówiło, poznaj tą metodę. Magia kolorów we flakonach Equilibrium, energia i wiedza w nich zaklęta, zauroczyła mnie od pierwszego spojrzenia.

Podobnie jak podczas malowania, przyciągają nas kolory, które są językiem naszej duszy. Z kolorów można czytać jakie są jakości naszej duszy, jakie jest nasze główne wyzwanie (blokada energetyczna), coś, co czeka by zostało uzdrowione. Można również zobaczyć wizję przyszłości.
Sami najlepiej wiemy czego nam potrzeba, a dzięki wyborowi 4 flakonów equilibrium, możemy odczytać tą wiadomość z poziomu Wyższego Ja.

Magia!

Wiedza zawarta we flakonach jest ogromna, oprócz znaczenia kolorów, łączy w sobie numerologię, astrologię i kabałę.

 

          

ZAPRASZAM NA CZYTANIE DUSZY Z FLAKONÓW AURA SOMA.

O Aura Soma – terapii kolorami

Aura-Soma to unikatowa metoda wykorzystująca moc kolorów, kamieni szlachetnych, minerałów i energii roślin.
Pomaga nam w osiągnięciu harmonii na poziomie duchowym, emocjonalnym, mentalnym i fizycznym oraz w odnajdywaniu kontaktu z naszą wewnętrzną mocą.To terapia Duszy, samopoznanie dzięki, któremu możemy lepiej, świadomie żyć, w szczęściu i obfitości.

Podstawą systemu jest zestaw 107 dwukolorowych flakoników Equilibrium (esencji energetycznych) tworzonych z dwóch części, olejku i wody, w stosunku 1:1. Zawierają one ekstrakty roślinne, energie kamieni szlachetnych, minerałów i kolorów. Powstającą po potrząśnięciu obu części emulsję nanosi się bezpośrednio na ciało.

Dzięki stosowaniu flakoników rozpoczyna się w nas proces uzdrawiania polegającego na uświadomieniu sobie tego co blokuje nas w życiu, dostaniu energii, by przekraczać swoje ograniczenia. Flakony dodają nam energii, byśmy potrafili zrobić to co chcemy, a co wcześniej z jakichś powodów (strach, niepewność) nie udawało się. Odkrywamy swoje możliwości i potencjały. Używając flakony mamy nową moc i odwagę by wyrazić to, co czujemy głęboko w sercu, a do tej pory baliśmy się powiedzieć.

Podczas czytania duszy, intuicyjnie wybierasz 4 flakony, w których zapisana jest ważna dla Ciebie wiadomość. Wiadomość, którą tak na prawdę sam chcesz sobie przekazać.
Możesz dowiedzieć się czego najbardziej w danej chwili Ci brakuje, jaka energia jest zablokowana, którą Twoja dusza podpowiada by uwolnić. Pokazana jest też wizja przyszłości, po tym jak poradzisz sobie z wyzwaniem.Dodatkowo wybór flakonów można zinterpretować z pomocą numerologii i astrologii.

Do kolejnych preparatów należą kolorowe i pachnące substancje energetyczne, tzw. Pomandery.

Zawierają one 49 ziół w różnych proporcjach zależnie od obszaru działania. Ich najważniejszą funkcją jest wzmocnienie i harmonizacja aury, a więc poprawa naszej ochrony energetycznej. Nanosi się je na aurę, a ich efekt jest natychmiastowy. W dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy już dość wrażliwi na różnego rodzaju negatywne bądź nieprzyjemne energie, Pomandery oznaczają dobrą ochronę i pomoc.

Trzeci zespół podstawowych środków stanowią Kwintesencje.

Znowu chodzi o delikatne substancje energetyczne służące do nawiązania kontaktu z tzw. energiami mistrzowskimi.
Każdy kolorowy promyk w swojej częstotliwości przenosi bowiem informacje, zasady i jakości. Kwintesencje dobrze jest używać przed medytacją wobec aspektów, które chcielibyśmy w sobie rozwijać. Nawiązanie kontaktu z tymi energiami oznacza w gruncie rzeczy odkrycie pewnych jakości w samym sobie.

 

Dzięki czemu Aura-Soma jest interesująca?

Wiele z nas odczuwa potrzebę powrotu do swoich prawdziwych odczuć, do samych siebie. Flakoniki, to jakby przyjaciele, którzy przypominają nam kolorowy świat naszych odczuć i pomagają nam do niego powrócić.

Aura-Soma to terapia duszy. Leczenie duszy to dążenie do miłości. Uzdrowienie to miłość. Oznacza to, że przestajemy walczyć o siebie, bać się o siebie, nie wiedzieć, co ze sobą zrobić. Poprzez głębsze poznawanie samych siebie przestajemy sobie stwarzać tyle zamętu i niepokoju. Poprzez akceptację własnej osobowości mozemy skierować swoją uwagę na miłość.
Esencje są dostępne na stronie www.kolorymilosci.pl (w kategorii AURA SOMA)

 

Znaczenie kolorów w systemie Aura Soma

RED – Siła, energia, uziemienie, kwestie związane z przeżyciem i materialną stroną życia

CORAL – Nieodwzajemniona miłość, głębokie zranienia

ORANGE – Szoki i traumy. Głęboki wgląd i błogość. Związki, niezależność i niezależność

GOLD – Mądrość, irracjonalne lęki

YELLOW – Wiedza, radość, jasność umysłu

OLIVE – Tworzenie przestrzeni dla mądrości i jasnej drogi. Odrodzenie

GREEN – Przestrzeń. Podejmowanie decyzji, poszukiwanie prawdy, świadomość

TURQUOISE – Kreatywna komunikacja, wyrażanie z poziomu serca, Komunikacja z grupą

BLUE – Spokój, komunikacja, zaufanie, wola

ROYAL BLUE – Intuicja, poznanie, dlaczego się tu jest

VIOLET  –   Duchowość, uzdrowienie, służba innym, transformacja

MAGENTA  –  Boska miłość. Miłość w małych rzeczach dnia codziennego

PINK – Bezwarunkowa miłość

WHITE – Cierpienie i zrozumienie cierpienia. Nowy początek

 

ZAPRASZAM NA KONSULTACJE CZYTANIA DUSZY. 

Jak wybrać swój flakonik Equilibrium Aura Soma?

Flakonik możemy wybrać na różne sposoby: klasycznym wyborem z zestawu, za pośrednictwem numerologii, za pomocą kart Tarota czy też na przykład wahadełka lub za pomocą innej metody.

 

I. Klasyczny wybór

W Aurze-Soma zwykle stosujemy wybór czterech flakoników. Każdy spośród nich ma określone znaczenie na swojej pozycji. Dobrze jest wybierać spokojnie i bez pośpiechu, abyśmy mogli się rozluźnić i w pełni oddać się odczuwaniu kolorów i energii, poprzez które flakoniki komunikują z nami. Zapomnijmy więc o wszystkich naszych upodobaniach i awersjach wobec pewnych konkretnych kolorów, jakie być może ukształtowaliśmy w sobie w ciągu życia. “Ten kolor lubię, tego nie, w taki kolor w życiu bym się nie ubrał…” Opuszczamy na chwilę wszystkie nasze wyobrażenia. Tylko siedzimy, oglądamy zestaw “żywych” flakoników i odczuwamy je. Pozwalamy naszym odczuciom, aby się wynurzały spontanicznie. Następnie wyobrażamy sobie, że jedziemy gdzieś bardzo daleko, na przykład na bezludną wyspę, i że z wszystkich flakoników możemy tam z sobą zabrać tylko jeden. Który to będzie? Gdy przemówi do nas ten flakonik, który przyciąga nas tak bardzo, że nie zamienilibyśmy go na żaden inny, wyjmiemy go z zestawu, odłożymy na bok i na tę chwilę zapomnimy o nim. Ponownie wyobrażamy sobie, że wybieramy się w podróż i znowu możemy z sobą zabrać tylko jeden flakonik. Ponownie wybieramy “ten jedyny”, wyjmujemy go z zestawu, może kilka razy weźmiemy głęboki oddech i ponownie zamieniamy się w podróżników. W ten sposób wybieramy sobie kolejno cztery flakoniki.

Głębsze zrozumienie języka kolorów należy do składników sztuki konsultanckiej. W tym miejscu możemy tylko w skrócie wskazać znaczenie poszczególnych pozycji w wyborze. Pierwszy flakonik opowiada o naszym życiowym zadaniu i celu, dla którego urodziliśmy się. Drugi traktuje o naszych obecnych problemach i trudnościach, za pośrednictwem których odkrywamy nasz “zakopany skarb”. Trzeci w pozytywnym sensie mówi o tym, dokąd zaszliśmy na naszej drodze. Czwarty natomiast pokazuje nasz możliwy potencjał w przyszłości. Drugi z czterech flakoników najczęściej przedstawia aktualną pomoc i stosuje się go jako flakonik terapeutyczny – czyli flakonik, którego zawartością się smarujemy. Później możemy kontynuować stosując flakonik trzeci i czwarty. Jeśli jednak poczujemy, że po terapeutycznym flakoniku posunęliśmy się i zmienili do tego stopnia, że pierwotny wybór nie odpowiada już naszej drodze, wtedy możemy dokonać nowego wyboru. Ci, którzy mają już doświadczenia z Aurą-Soma, na pewno się zgodzą, że do stosowania flakonika nie od rzeczy jest zażyczyć Państwu “szerokiej drogi”.

 

II. Wybór numerologiczny

Po zliczeniu cyfr, z których składa się nasza data urodzenia, uzyskamy numer flakonika, który prawdopodobnie będzie z nami miał coś wspólnego. Zliczanie kończymy na liczbie dwucyfrowej. Na przykład datę 3. 6. 1951 zliczymy jako 3+6+1+9+5+1=25. Nasz flakonik według daty urodzenia zatem posiada numer 25. Apel pod kątem tego, co może nam przynieść dany rok czy jakie tematy mogą być dla nas ważne, może nam przekazać flakonik o numerze, który uzyskamy po zliczeniu cyfr danego roku i daty naszego urodzenia. Dla daty 3. 6. 1951 i roku 2004 jest to flakonik 3+6+2+0+0+4=15.

 

III. Wybór z pomocą Kart Tarota Aura Soma

Do danego pytania możemy wyciągnąć sobie kartę Tarota. Aura-Soma ma własne karty Tarota z wyobrażeniami flakoników i pięknymi ilustracjami. Karty te zawierają “rozszerzony poziom interpretacji” Wielkich Arkan, a więc jest ich ogółem 78+22=100.

Jeżeli pracujemy z innym Tarotem, Wielkie Arkana odpowiadają pierwszym 22 flakonikom o numerach 0–21, następuje “Rozszerzony poziom interpretacji” (droga powrotu) karty Głupca (nr 22) i dalej Małe Arkana – od Króla Pałeczek (nr 23) aż do Asa Monet (nr 78).

Aura Soma, Terapia Kolorami